Kampanya Bulucu

Türk Hava Yolları Hoşgeldin Ramazan İndirimli Uçak Biletleri

Türk Hava Yolları (THY), Ramazan ayı boyunca Yurtiçi seyahat etmek isteyen tüm müşterilerine sadece 99 TL sabit fiyat ile indirim sunuyor.

THY, bu kampanyası kapsamında Ramazan ayı boyunca tek yönlü uçuşlarınızda Türkiye’nin her yerine sadece 99 TL fiyat ile sizlere hava ulaşım imkanı sunuyor.

İstanbul şehrinden Türkiye’nin herhangi bir iline TEK YÖN uçak bileti sabit fiyatlı sadece 99 TL olarak ücretlendirilmiştir. Kampanya Ramazan ayının sonuna kadar geçerlidir.

Kampanya kapsamında sadece TEK YÖN bilet alabilirsiniz. İstanbul kalkışlı alacağınız biletler için geçerli bir kampanya durumundadır.

Ramazan ayı boyunca THY genel tariflerinde de belirgin indirimler söz konusudur. Bu indirimler için THY resmi internet sitesini inceleyiniz.

Ekonomi sınıfı olarak bilet almaktasınız. Business ücretleri ayrı olarak indirimli şekilde sunulmaktadır. Biletinizi anında internet üzerinden THY resmi internet sitesini kullanarak alabilirsiniz.

Ödemelerinizi kredi kartı ile taksitli bir şekilde yapabilirsiniz. Dilerseniz sipariş esnasında gideceğiniz şehirden otel, özel araç kiralama gibi detayları da internet sistemi üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.