Kampanya Bulucu

Türk Hava Yolları Ailece Yaptığınız Uçuşlarda % 15 İndirim Yapıyor!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en iyi hava yolu şirketi olan Türk Hava Yolu, ailenizle yapacağınız yolculuklara %15 indirimle destek oluyor. 3 kişi ve üzeri aileler  yurt içi ekonomi sınıfında yapacakları iç hat uçuşlarında Türk Hava Yollarının indirim kampanyasından yararlanma hakkına sahip olacak. Tüm uçuşlarda güvenli yolculuk yapmanızı sağlayan Türk Hava Yolları indirim desteğiyle ailenizle birlikte huzurlu seyahat planlarınızı da destekliyor.

Son 6 yıldır Skytrax tarafından Avrupa’nın En İyi Hava Yolu ödüllerini kazanan Türk Hava Yollarında kampanya bitmeden hemen yararlanın.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

23 Eylül 2016 – 29 Mart 2017 tarihleri arasında internet ya da Türk Hava Yolları Acentelerinden alacağınız biletle, 01 Ekim 2016 – 31 Mart 2017 tarihleri arasında dilediğiniz şehre %15 indirimle uçabilirsiniz. Belirtilen tarihler dışında alınan biletlerde indirim uygulanmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Başvurabilirim?

23 Eylül 2016 – 29 Mart 2017 tarihleri arasında Türk Hava Yolları Acentelerinden ya da Türk Hava Yolları Satış Ofislerinden kampanyaya dahil olabilir. %15 indirimli yurt içi uçuş biletinizi alabilirsiniz.

Kampanyaya Katılım Şartları?

  • Kampanyadan yararlanabilmek için yolcuların aynı soyada sahip olması gerekir. Ancak bu şekilde %15 indirimden yararlanılır.
  • Çift soyada sahip yolcular indirimden yararlanabilmek için rezervasyon esnasında soyadı kısmında birlikte seyahat edeceği ailesinin soyadını da belirtmesi gerekir.
  • Çift soy adı kullanan yolcular isim hanesinde ikinci soy isimlerini kullanarak  kampanyadan yararlanabilir.
  • PNR’da aynı soy isme sahip en az 3 yolcu en fazla ise 9 yolcu kampanyadan yararlanabilir.
  • Biletleme işlemlerini uçuştan en az 2 gün önce yapmanız gerekli.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.