Kampanya Bulucu

Tüm Sarı Kapaklara Ruffles

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Tüm Sarı Kapaklara Ruffles kampanyası ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti sınırları dahilinde Fruko Meşrubat tarafından üretilmiş olan sarı ve üzerinde “Her sarı kapağa 1.75 TL değerinde Ruffles hediye” yazan kapaklar ile üzerinde kampanya etiketi bulunan Yedigün 2,5 litre ve Pepsi 2,5 Litre ürünleri ile kampanyaya katılmış olan anlaşmalı perakende satış noktalarında bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Tüm Sarı Kapaklara Ruffles kampanyasına katılmak isteyen Pepsi severlerin 1 Ocak 2017 ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında sarı kapaklı pepsi kolalarını alması gerekiyor.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin her sarı kapak için 1,75 TL tutarında Ruffles’ı ücretsiz bir şekilde alabilmesi için süpermarketler ve hipermarketler haricinde kampanya dahilinde yer alan perakende satış noktalarına yanında kampanya kapsamında yer alan sarı kapak ile gitmesi ve hediye ürün talebinde bulunması gerekiyor. Kampanyaya anlaşmalı bir şekilde katılmış olan perakende satış noktalarını öğrenmek istiyorsanız kampanya danışma hattı olan 0800 261 70 00 – 0216 651 16 23 numaralarını arayabilirsiniz.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Çeşitli sebeplerden dolayı sarı kapaklarını kaybeden kişilerin 30 Nisan 2017 tarihinden sonra bu kapaklar vasıtası ile herhangi bir Ruffles Original ürününü ücretsiz bir şekilde alması mümkün olmayacaktır.

1,75 TL değerinde olan her bir sarı kapak nakit karşılığı olarak alınamaz ve farklı amaçlar doğrultusunda para karşılığı olarak kullanılamazlar.

Bu kampanya sadece tüketicilere yönelik olup, kampanya ile ilgili belirlenmiş olan şartların kötüye kullanılması, kampanya hediyelerinin ve sarı kapakların ticaret amacı ile kullanılması yasaklanmıştır.

Pepsi tarafından bu kampanya sonlandırılabileceği gibi aynı zamanda bu kampanya üzerinde çeşitli değişiklikler yapılabilir. Yapılacak olan tüm değişiklikler Pepsi resmi sitesi olan www.pepsi.com.tr adlı web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Kampanyaya katılan herkes kampanyanın tüm koşullarını da kabul etmiş sayılacaktır.

Son olarak bilinmesi gereken bir diğer şey şüpheli olan durumlarda Pepsi boş şişe için ibraz talebinde ya da kapak talebinde bulunma, ürünlerin nereden alındığı ile ilgili sorular sorma ve şüpheli görmüş olduğu durumlarda hediye olan Ruffles’ı vermeme gibi haklara sahip bulunmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.