Tüm Dacia Modellerinde Şimdi Alıp, 2016'da Ödeme Fırsatı | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Tüm Dacia Modellerinde Şimdi Alıp, 2016’da Ödeme Fırsatı

Hem düşük yakıt tüketimi ile, hem de fiyatlarında ki uygunluk ile çok kısa sürede popüler olan Dacia araçlarına sahip olmak şimdi çok daha kolay. Çünkü şimdi Dacia kampanyaları ile Hem yüzde sıfır faiz, hem de 2016’da ödemeye başlama fırsatı aynı anda sunuluyor.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile 15 ay vade ile 15.000 TL’ye kadar krediyi %0 faiz oranı ile alabilme şansınız bulunuyor. Eğer bu tutar sizin ihtiyacınızı karşılamıyor ise 48 ay vadeye kadar 48.000 TL krediyi de %1,03 faiz oranı ile alabilirsiniz. Üstelik her iki durumda da taksitlerin ödemesi 2016 yılının Ocak ayında başlar.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyaya isteyen herkes başvuru yapabilir. Kampanya sadece anlaşmalı finans kuruluşlarınca sağlanan krediden faydalananlar için geçerli olacağı için, kredi koşullarını yerine getirmeyenler kampanyadan yararlanamazlar. Başvuru yapmış olduğunuzda gerekli şartlar incelenerek krediden yararlanıp, yararlanamayacağınıza karar verilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

Bu kampanya sadece haziran ayına özel başladığı için 30 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Dacia Yetkili Satıcılarda bulunan stoklar sınırlı olduğu için kampanya tarihinden önce stoklar tükenirse kampanya otomatik olarak sona erecektir.

Kampanya Hangi Araçlarda Geçerlidir?

Bu sıfır araç kampanyası Dacia marka tüm model ve yıllarda ki sıfır araçlarda geçerli olacaktır. Bu kampanyanın şartları anlaşmalı finans kuruluşlarınca değiştirilebilir. Bu kampanya nakit alımlarda geçerli olmayacağı gibi, nakit alımın avantajları ile de birleştirilemez.

Kampanya İle İlgili Daha Detaylı Bilgiyi Nereden Alabilirim?

Kampanyanın tüm koşul ve detaylarını size en yakın Dacia Yetkili Satıcılara giderek bilgi alabilirsiniz. Bu sayede gerekli ve anlaşmalı finans kuruluşlarına da yönlendirilmiş olursunuz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.