Kampanya Bulucu

Trendyol Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Ziraat Bankası ile Trendyol.com işbirliği doğrultusunda yapılan bu kampanya ile birlikte Genç Bankkart kullanan kişiler anında yüzde on indirim fırsatından yararlanabiliyorlar. Bu indirimden yararlanmak isteyen kişilerin trendyol.com üzerinden yapacakları alışverişlerde Genç Bankkart ya da Genç Bankkart’a ait olan kredi kartı özelliği ile ödeme yapması gerekiyor. Bahsi geçen kartların kullanılması halinde ise yüzde on indirim doğrudan sepete yansıyor.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Trendyol Kampanyası dahilinde sunulan yüzde on indirim kampanyası 1 Şubat ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan tüm Trendyol.com alışverişlerinde geçerli olacaktır. Trendyol.com sitesinden yapacağınız alışverişlerde Genç Bankkart ya da Genç Bakkart’a ait olan kredi kartı özelliğini kullanmayı unutmayın!

Kampanyadan Yararlanmak İçin Ne Yapmam Gerekiyor?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Ziraat Bankası tarafından verilen Genç Bankkart’a sahip olması ve Trendyol.com sitesi üzerinden yapacakları alışverişlerde bu kartı ya da bu kartın sahip olduğu kredi kartı özelliği ile ödeme yapması yeterli olacaktır. Bu şekilde doğrudan sepete yansıyacak olan yüzde on indirimden yararlanmanız mümkün olacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Detaylar

Trendyol kampanyası üzerinden yüzde on indirim fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin de bu kampanya ile ilgili olarak dikkat etmesi gereken bazı şeyler bulunuyor. Kampanya tarihleri arasında indirim fırsatlarından yararlanmakta olan kişilerin kazanabilecekleri toplam indirim tutarı 50 TL’yi geçmeyecektir. Genç Bankkart ve Genç Bankkart’a ait olan kredi kartı özelliği ile alışveriş yapan kişilerin kazanacakları indirimler doğrudan sepete yansıyacaktır. İndirim ödeme sayfası ile ilgili olan bölümde kart numarasının girilmesi ile birlikte indirim otomatik bir şekilde toplam tutara yansıyacak olup ödemenin ardından gerçekleşecek olan herhangi bir indirim bulunmamaktadır. Trendyol.com sitesi üzerinden yapılacak olan diğer alışverişlerde bir başka kampanya kullanıyorsanız, Ziraat Bankası tarafından sunulan bu kampanyadan yararlanmanız mümkün değildir. Zira Trendyol.com sitesi üzerinden yapılacak olan alışverişlerde kullanılacak olan kampanyalar ile Trendyol Kampanyası’nın birleştirilmesi mümkün değildir. Bununla birlikte hem Ziraat Bankası hem de Trendyol.com kampanya koşullarını istedikleri zaman geçerli sebeplerden dolayı değiştirme hakkını ellerinde saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.