Kampanya Bulucu

Trendyol.com’da Visa Kartını Hızlı Alışveriş Listesine Ekleyenlere 25 TL Hediye

Trendyol.com ve hepsiburada.com’da Visa Kartını hızlı alışveriş listesine ekleyenlere 25 TL Hediye kampanyası düzenlendi.  Hepsiburada.com veya Trendyol.com’da Visa kredi kartlarıyla alışveriş yapıp kartını hızlı alışveriş profiline kaydeden müşteriler, bir sonraki alışverişlerini hem tek bir tıkla yapacak, hem de Visa’dan 25 TL hediye çeki kazanacaklar.

Visa Kredi Kartı Hepsiburada.com Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 15 Ekim-15 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Belirtilmiş tarihler arasındaki  2 ay boyunca Hepsiburada.com’da ödemenin Visa kredi kartlarıyla yapılması ve alışveriş sonrasında Visa kredi kartlarının Hızlı Alışveriş Profiline kaydedilmesi gerekmektedir.

Visa Kredi Kartı Hepsiburada.com Kampanyasında Kazanılan Hediye Çekleri Ne Zaman Hesaba Yansıtılacaktır?

15 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında kazandığınız 25 TL tutarındaki hediye çekini 1 – 15 Aralık 2015 tarihleri arasında, 16 Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında kazandığınız 25 TL tutarındaki hediye çeklerini ise 1 – 15 Ocak 2016 tarihleri arasında Hepsiburada.com sitesinden tek seferde yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli olacaktır. 1 Aralık ve 1 Ocak tarihlerinde tanımlanacak 25 TL tutarındaki hediye çeklerine hesabınızda bulunan  “Hediye çeklerim” sekmesinden ulaşabilirsiniz. Hediye çekleri hesabınıza tanımlandığında e-mail ile size bilgilendirme yapılacaktır.

Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirsiniz?

Hediye çeklerini hepsiburada.com sipariş ekranında yer alan “Çek No” alanına kampanya kodunu girip “Kullan” tuşuna basarak kullanabilirsiniz.

Çeklerin Son Kullanım Tarihi Ne Zamandır?

Çeklerin 15 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılması gerekmektedir. Kullanılmayan çekler iptal edilecektir. Yenisi verilmeyecektir. 25 TL değerindeki hediye çekini bölemez veya başka çekle birleştiremezsiniz.

Çekler Hangi Alışverişlerde Geçerli Olacaktır?

Hediye çekleri; chipgold, ziynet altın, gram altın ve diğer altın ürünleri bebek bezleri, iphone 6, iphone 6 Plus, hediye kartı, TL kartı, kağıt-etiket ürünleri, TL yükleme hariç ürünlerde geçerli olacaktır.

Visa Kredi Kartı trendyol.com Kampanyası Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Kampanya 15 Ekim-15 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. 2 ay boyunca trendyol.com’da Visa kredi kartıyla yapılacak alışveriş sonrasında Visa kartının ilk kez kaydedilmesi halinde geçerlidir. Visa banka kartları kampanyaya dahil değildir.

Visa Kredi Kartı trendyol.com Kampanyasında Kazanılan İndirim Kuponu Ne Zaman Verilecektir?

15 Ekim – 15 Kasım tarihleri arasında kazandığınız 25TL değerindeki hediye kuponu 01 Aralık 2015’e, 16 Kasım– 15 Aralık tarihleri arasında kazanılan 25 TL tutarındaki hediye kuponu ise 17 Ocak 2016’ya kadar trendyol.com’da tek seferde yapacağınız 75TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilir. İndirim kuponu ile ilgili bilgilendirme hak eden müşterilere 17 Kasım ve 17 Aralık itibariyle e-posta yoluyla yapılacaktır.

İndirim Kuponu Ne Zaman Aktifleştirilecektir?

İndirim kuponu, trendyol.com ödemeler sayfasında “Promosyon Kodu” alanına girilerek aktifleştirilir.

Aktifleştirilmeyen Kuponlar Ne Olur?

15 Ekim -15 Kasım arasındaki kampanya için kazanılan indirim kodları 01 Aralık 2015, 16 Kasım-15 Aralık arasındaki kampanya için kazanılan indirim kodları 17 Ocak 2016 tarihine kadar kullanılmadığı durumda iptal edilecektir ve yenisi verilmeyecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.