Kampanya Bulucu

Trafik ve Kasko Sigortası Yaptıran Avealılara 25-50 TL Yakıt Hediye

Avea’nın başlattığı kampanyalar projesi olan Avea Her Yerde Kazandırır, yeni bir kampanya başlattı. Bu Kampanya ile Trafik sigortası ya da Kasko sigortası yaptıran Avealılar hediye yakıt kazanıyorlar.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Avea kampanyası ile Avealılar Trafik sigortası almış olduklarında 25 TL akaryakıt, Kasko sigortası almış olduklarında da 50 TL yakıt kazanıyorlar. Bunun için yapmanız gereken tek şey anlaşmalı sigorta şirketlerinden Avea aracılığı ile sigorta yaptırmak.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya hem yeni, hem de mevcut Avea müşterilerinin katılımına açıktır. Üstelik hem faturalı, hem de faturasız Avea kullanıcıları bu kampanyadan aynı şartlarda yararlanabilir. Yapılması gereken tek şey satın alınacak sigorta poliçelerine Avea aracılığı ile bakmak.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için size uygun poliçe tekliflerini SMS göndererek talep etmeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne SIGORTA yazıp, bir boşluk bırakıp, TC kimlik numarasını yazıp, bir boşluk daha bırakıp plakayı da ekledikten sonra 3950’ye göndermeniz gerekir. Daha sonra size özel sigorta poliçesi teklifleri size gelecektir. Size uygun olanı seçerek bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Kampanya için belirlenen son başvuru tarihi 24 Ağustos 2015’tir. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihe kadar sigorta poliçelerini yaptırmış olmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra alınan sigorta poliçeleri bu kampanya kapsamına alınmayacağı için yakıt da kazandırmayacaktır.

Kampanya Hangi Sigorta Şirketleri İçin Geçerlidir?

Bu kampanya Sigortayeri Reasürans ve Sigorta Brokerliği A.Ş. ile Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.’nin ortaklaşa başlattığı bir kampanyadır. Bu nedenle Sigortayeri kampanyaları dışında başka hiçbir firmanın kampanyaları, bu kampanya kapsamında olmayacaktır. Doğal olarak hediye yakıt da kazandırmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.