Toyota Test Sürüşü Avrupa Şampiyonası Çekilişi Sonuçları | Kampanya Bulucu

Toyota Test Sürüşü Avrupa Şampiyonası Çekilişi Sonuçları

Toyota Test Sürüşü Avrupa Şampiyonası Çekilişi Sonuçları

Toyota Test Sürüşü Avrupa Şampiyonası çekilişi sonuçları açıklandı. Türkiye genelinde 58 tane Toyota bayilerinde kurulacak danışmalar aracılığıyla ad, soyad, adres ve telefon bilgilerinizi vererek ehliyet ibrazı ile test sürüşüne katılan müşteriler çekilişe katılmaya hak kazandılar.

İkramiye olarak 1 kişiye Fransa seyahati ikramiyesi verildi. 27.11.2015 tarihinde noter huzurunda yapılan çekiliş ile kazanan talihliler 02.12.2015 tarihli Milliyet Gazetesinden duyuruldu. Bizlerde sizler için sonuçları yayınladık. 1 asil, 5 yedek talihlinin isimleri şu şekilde:


Fransa Seyahati Asil Talihli:

Metin Durmuş- İSTANBUL

Fransa Seyahati Yedek Talihliler:

Cansu Naldan Güresinli- ANKARA

Erkan Bakır- ANTALYA

İbrahim Gürsel Heporak- İZMİR

Sabri Biner- ŞANLIURFA

Özgür Gündoğdu- ANKARA

Asil ve yedek talihlilere taahütlü posta yoluyla tebligat yapılacaktır. İkramiyeyi teslim alabilmek için kazanan asil talihlinin en geç 17.12.2015, yedek talihlinin ise en geç 01.01.2016 tarihine kadar 02123567425 no’lu faxa nüfus cüzdan ve fotokopilerini göndererek başvurmaları ve gerekli evrakları, Hedef Çekiliş ve Organizasyon Hizmetleri LTD. ŞTİ. 19 Mayıs cad. UBM Plaza No:37 Kat:5 Şişli/İstanbul adresine kargo ile göndermeleri gerekmektedir. ÖTV ve KDV haricindeki diğer tüm yasal yükümlülükler talihlilere aittir.

Kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Fransa tatili 10.06.2015-22.06.2016 tarihleri arasında otellerin doluluk oranına göre firmanın belirleyeceği tarihlerde sağlanacaktır. Seyahat çift kişiliktir ve İstanbul’da başlayıp İstanbul’da son bulacaktır. Vize+Pasaport işlemleri talihliye aittir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ