Kampanya Bulucu

Toyota Forever’dan Sarar’da Yüzde 35 İndirim Kampanyası

Toyota’nın özel kulübü olan Forever, müşterilerine özel fırsatlar ve avantajlar sunuyor. Şimdi Toyota kampanyaları ile yapacağınız kulüp üyeliklerinde ve kart kullanımlarında artık birçok fırsattan yararlanabileceksiniz. Sarar’da ki indirim de bunlardan biri.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Sarar kampanyaları ile Toyota Forever kartınızı kullanarak herhangi bir Sarar mağazasından yapacağınız sezon ürünlerini yüzde 35 indirimli olarak alabilirsiniz. Anlaşmalı tüm Sarar mağazalarında kampanya geçerli olacaktır ve isteyen bu kampanyadan istediği kadar yararlanabilecektir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan yararlanabilmeniz için öncelikle Toyota kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Toyota kullanıcısı olduktan sonra Toyota Forever kulübüne üye olmanız gerekir. Üye olan ve kulüp kartını kullanan herkes bu kampanyadan da yararlanabilir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için herhangi bir ön kayıt yapmanıza gerek yok. Toyota Forever kartınız ile anlaşmalı Sarar mağazalarına gitmiş olduğunuz zaman kartınızı göstererek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya sezon ürünlerinin tamamında geçerlidir.

Toyota Forever’a nasıl Kayıt Olabilirim?

www.forevertoyota.com adresine girip, üyelik formunu eksiksiz ve doğru doldurarak kulübe üye olabilirsiniz. Üyelik tamamen ücretsizdir ve hızlı bir şekilde üye olabilirsiniz. Toyota Yetkili Satıcılara da giderek kampanyadan yararlanabilme şansı yakalayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir zaman kısıtlaması yapılmamıştır. Şuan için bu kampanyadan istediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. Fakat hem Toyota, hem de Sarar bu kampanyanın koşullarını haber vermeksizin değiştirebilir ya da kampanyayı sonlandırabilir.

Kampanya Hangi Durumlarda Geçerlidir?

Bu kampanya anlaşmalı tüm Sarar mağazalarında geçerlidir. Anlaşmalı mağazaların listesini http://forevertoyota.com/Content/Sarar.pdf adresinden öğrenebilirsiniz. Kampanya bütün sezon ürünlerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında iki indirim ve kampanyadan aynı anda yararlanamazsınız. Kampanya internet sitesinde geçerli değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.