Kampanya Bulucu

Toyota Corolla Sıfır Faiz Kampanyası

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

Toyota Corolla Sıfır Faiz Kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Toyota yetkili satıcılarına giderek Toyota Corolla araçlarını 28.000 TL kredi, sıfır faiz avantajı ve 12 ay vade ile alabilmeniz mümkündür!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 1 Nisan ve 30 Nisan 2017 tarihleri arasında Toyota Yetkili Satıcılarına gitmesi gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Nisan ayı içinde Toyota yetkili satıcılarına giderek yetkili bireylerle konuşmak olacaktır.

Tahsis Ücreti ve Diğer Ücretler

Tüketici kredilerinde yer alan tahsis ücreti, kredi kullanımı sırasında bir kez olmak koşulu ile kullandırılacak olan kredi tutarının binde beşi olacak şekilde sınırlandırılmış bulunmaktadır. Tahsis ücretinin yüzde beşine denk gelen banka sigorta muamele vergisi müşteriler tarafından ödenecektir.

Aylık ve Yıllık Maliyet Oranları

Toyota Finans tüketici kredilerinde sıfır faiz fırsatı ile Corolla benzinli modellerine mahsus olmak üzere 28.000 TL kredi tutarını 12 aylık vadelerle sunmaktadır. Toyota Finans tarafından Nisan ayı içinde yapılacak olan Toyota Corolla alımlarında verilecek olan krediye ait aylık toplam maliyet oranı %0,0811 olarak belirlenmiştir. Bununla beraber yıllık toplam maliyet oranı, yani yıllık efektif maliyet oranı ise %0,9773 olarak belirlenmiştir. Bununla birlikte 147 TL tutarında tahsis ücreti ödenmelidir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Sıfır faiz kampanyası ve indirimler bir arada kullanılamayacaktır.

Kampanya ilanında yer alan modele ait karbondioksit salınım gram bölü kilometre başına 106 ve 144 aralığında değişmektedir.

Kampanya ilanında yer alan modele ait birleşik yakıt tüketimi litre bölü 100 kilometre başına 4.1 ve 6.3 aralığında değişmektedir.

Kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi koşulları anlaşmalı olan finans kuruluşu tarafından belirlenecek koşullar ile belirlenecektir.

Toyota Corolla, Nisan ayı içinde tavsiye edilen fiyatları ile 65,950 TL’den başlamakta olan 2017 yılı modeline sahip olan kampanyalı fiyatları ile birlikte Toyota müşterilerinin beğenisine sunulmuş bulunmaktadır.

Kredi kuruluşu tarafından müşterilerin yapmış olduğu kredi başvurusunun reddedilmesi ve kredi kullanımına izin verilmemesinden Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış Anonim Şirketi ve Toyota Finans sorumlu tutulamaz.

Toyota bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden haber verme ihtiyacı duymadan değiştirme ya da tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.