Kampanya Bulucu

Toyota Corolla 49,950 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Eğer bu yakın zamanda Toyota Corolla almayı planlıyorsanız çok şanslısınız. Çünkü beklediğiniz fırsat ayağınıza kadar geldi. Toyota’nın Ekim Ayı Kampanyasında Corolla’lar 49,950 TL’den başlayan fiyatlarla ve 500 TL’den başlayan taksitlerle alabilme imkanınız var. Konuyla ilgili en detaylı bilgileri ve satın alma işlemleri için Toyota Plazalara başvurabilirsiniz.

Fiyat ile ilgili bu avantaj Toyota Finans Sistemi tarafından sadece EKİM ayı içerisinde geçerli olacak şekilde ayarlanmıştır ve bu kampanyadan Türkiye genelinde bulunan tam 59 noktada ki Toyota Plazalardan alabilirsiniz. Bu nedenle Ekim ayı bitmeden başvurmanız gerekmektedir.

Toyota Corolla

Toyota, kampanyayı duyururken vereceği krediden örnek ödeme planı da yayınlamıştır. Bu ödeme planında 48 ay vade ile 25 bin TL kredi çekebiliyorsunuz. Ayarlanan vadeye göre ödenecek taksitler ilk 6 ay 500 TL, ikinci 6 ay 550 TL, üçüncü 6 ay 600 TL, dördüncü 6 ay 700 TL, beşinci 6 ay 750 TL altıncı 6 ay 800 TL, yedinci 6 ay 900 TL sekizinci 6 ay 950 TL ve son taksit 967 TL olarak açıklanmıştır. Tabi bu durum size krediyi verecek olan anlaşmalı finans kuruluşlarının belirlediği şartlara da bağlıdır. Belirli nedenlerden dolayı farklı şartlar ya da kredi verilmemesi durumunda Toyota sorumluluk kabul etmez. Yani bu sadece örnek bir kredi ödeme planıdır ve değişiklik gösterebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.