Kampanya Bulucu

Toyota Aşıklarına, Sevgililer Günü Hediyesi Avrupa!

Toyata’dan yeni bir kampanya geldi. Bu kampanya ile beraber sevgilinizle bir Avrupa seheyati kazanabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için “Toyata’ınızı Şubat ayı içerisinde satın alın. Çift kişilik Avrupa uçak biletiniz Toyata’dan olsun” sloganı ile başlatılan kampanya ile, Amsterdam, Atina, Berlin, Brüksel, Budapeşte, Londra, Milano, Münih, Paris, Roma veya Viyana uçuşlarında kullanabilirsiniz. Toyota tarafından hediye edilen uçak bileti haricinde uçak biletine ait tüm vergi, harç, sigorta ve diğer benzeri tüm masraflar hediyeyi teslim alan müşteriye aittir.

Kampanyaya katılmak için, araç faturanız kesildikten sonraki gün yani fatura kesiminin ertesi günü kampanya katılım kodu Toyata tarafından, tarafınıza iletilecektir. Bu kampanya kodunu https://www.toyotaileavrupa.com/index.php  İnternet sitesi üzerinde verdiğimiz link üzerine girin. Daha sonra tüm bilgilerinizi eksiksiz ve doğru olacak şekilde doldurun. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra 3 ya da 2 hafta içerisindeki uçuş teklifleri size Toyota kampanya yetkilisi tarafından sunulacaktır.

Uçuş teklifleri size iletildikten sonra 48 saat içerisinde Toyota’nın uçuş yetkilisini dönüş yaparak faydalanmak istediğiniz teklifi iletmeniz gerekiyor. Bununla beraber başvuru tarihinden itibaren en az 6 hafta sonra uçuşunuzu gerçekleştirmelisiniz.

Tüm kampanya katılım koşullarını sağladığınız taktirde sevgilinizle harika bir Avrupa seyahati yaşabilir ve birçok anıyı ücretsiz bir şekilde biriktirebilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 Şubat 2018 ile 31 Şubat 2018 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Bu tarihler arasında kampanya katılım koşullarını sağlamanız sonucunda bedava uçak bileti kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

  • Toyota’nın tüm hakları saklıdır.
  • Toyota kampanyada değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.
  • Geçerli başvurularda katılımcılara, başvuru formunda belirttikleri 3 (üç) farklı uçuş güzergâhı esas alınarak, sadece anlaşmalı uçuş firmaları olan Türk Hava Yolları, Lufthansa, British, Airways, Air France, KLM ve Alitalia hava yollarının uygunluk durumlarına göre, kendilerine iletilen bilgilendirme SMS’i sonrasında en geç 7 iş günü içerisinde telefon, SMS ve e-posta yolu ile uçuş teklifi sunulacaktır.
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Toyota anlaşmalı galerini ziyaret edebilirsiniz Ya da Toyota’nın  0212 963 18 35 kampanya danışma hattını arayarak tüm problem ya da dilekleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz.
  •  Bu kampanya diğer kampanyalar ile birleştirilemez, promosyon hakları nakde çevrilemez, takas, devir, temlik edilmez, depozito olarak veya herhangi bir hesaba ödeme olarak kullanılamaz.
  •  Bu kampanya çerçevesindeki promosyonlar stoklarla sınırlı olup, mal veya hizmetin parasal karşılığı talep edilemez.
  • Kampanya katılımı ile kampanya koşullarının kabul edildiği varsayılır. Burada geçen kampanya koşulları Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.