Kampanya Bulucu

Total’den 45 Kişiye 1 Yıllık Bedava Yakıt

Total’in artık geleneksel hale gelmiş kampanyalardan biri bu sene tekrar başladı. Dördüncüsü düzenlenen bu kampanyada tam 45 Kişiye 45 gün boyunca kullanabileceği 1 yıllık yakıt hediye edilecek. Ayrıca tam 60.000 kişiye de anında 5, 10 ve 15 TL’lik yakıtlar bedava.

Bu büyük çekiliş Total İstasyonlarından almış olduğunuz her 45 TL’lik yakıt için bir çekiliş hakkı olmak üzere katılarak yapılacaktır. Kampanya 31 Aralık 2014 tarihine kadar devam edecek. Katılım sadece Club Total Card üyelerinin katılabileceği bir kampanya, bu yüzden sadece bu kartın geçerli olduğu Total İstasyonlarından kampanyaya katılabilirsiniz. Ayrıca kampanyaya katılmış olduğunuzda anında 5, 10 veya 15 TL’lik hediye yakıtlar kazanabilirsiniz. Yapılacak büyük çekiliş ile talihli olmanız durumunda 1 yıllık yakıt tutarı Club Total Card’ınıza yüklenecektir. Yine kampanya döneminde de normal puanları kazanmaya da devam edebileceksiniz. Diğer küçük tutarlı hediye yakıtları kartınızda ki sliplerde göreceksiniz ve otomatik olarak da kartınıza yüklenmiş olacak.

Total Kampanya

Total 1 Yıllık Ücretsiz Yakıt Kampanyasının Detayları:

Dünya akaryakıt devi TOTAL’in 17 Kasım – 31 Aralık 2014 tarihleri arasında gerçekleştireceği 45 gün boyunca 45 kişiye 1 yıllık bedava yakıt kazandıran “Büyük Çekiliş Kampanyası” bu yıl da dördüncü kez şans dağıtmaya devam ediyor. Kampanyaya katılan Club TOTAL Card üyesi istasyonlarda yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında 1 adet büyük çekilişe katılma şansı kazanılıyor.  Ayrıca, 60.000 Club TOTAL Card sahibi de 5, 10 ve 15 TL değerinde bedava yakıt süprizleri kazanma fırsatı yakalıyor.

Club TOTAL Card sahiplerinin merakla beklediği  “Büyük Çekiliş Kampanyası” bu yıl da devam ediyor. 17 Kasım – 31 Aralık tarihleri arasında devam eden kampanya ile 45 günde, 45 kişi TOTAL’den 1 yıllık bedava yakıt kazanıyor. Kampanya kapsamında Club TOTAL Card kullanıcıları, Club TOTAL Card ile yapılacak tek seferdeki her 45 TL’lik akaryakıt veya otogaz alışverişi karşılığında, 1 adet büyük çekilişe katılma şansı yakalıyor.

Büyük çekilişin ardından bir yıllık bedava yakıt tutarı PuanTOTAL olarak,  kazanan talihlilerin Club TOTAL Card’ına yüklenecektir. Kampanya dönemi boyunca da Club TOTAL Card sahipleri standart PuanTOTAL kazanmaya devam edecektir.

1 yıllık bedava yakıt kazanma şansının yanı sıra, 60.000 Club TOTAL Card sahibini de, kampanya süresince, kampanyaya katılan Club TOTAL üyesi TOTAL istasyonlarından gerçekleştirecekleri 45 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişi karşılığında anında 5, 10 ve 15 TL tutarında bedava yakıt süprizleri bekliyor. Kazanan talihlilerin, POS sliplerinde, kazandığına dair bilgilendirme mesajı çıkacak ve bedava yakıt tutarı karşılığında PuanTOTAL anında Club TOTAL Card’ına yüklenecektir.  Bu kampanyadan her Club TOTAL Card sahibi, kampanya boyunca yapmış olduğu tüm alışverişler için yararlanabilecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.