Kampanya Bulucu

Total’de BKM Express ile Axess’leyenlere 25 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Total’de BKM Express ile Axess’leyenlere 25 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde Axess kredi kartınızı tanımlamış olduğunuz ve BKM Express ile anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından 75 TL ve üzeri yapacağınız ilk üç alışverişte Axess’e özel 25 TL indirim kazanma fırsatını elde eder ve böylelikle toplamda 75 TL indirimden yararlanma şansını yakalarsınız!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Total’de BKM Express ile Axess’leyenlere 25 TL İndirim!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin 19 Aralık 2016 ve 19 Aralık 2017 tarihleri arasında Axess kredi kartının tanımlanmış olduğu BKM Express ile anlaşmalı Total akaryakıt istasyonlarından 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin yapması gereken şey oldukça basittir. Fakat bu kampanyaya sadece Club TOTAL üyesi olan ve Club Total Card sahibi olan kişiler katılabilecektir. bununla birlikte kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Axess kredi kartlarını BKM Express’te tanımlamış olmaları gerekmektedir. Bu işlemi gerçekleştiren kişilerin ise tek yapması gereken şey BKM Express ile anlaşmalı olan TOTAL akaryakıt istasyonlarından kampanya koşullarında belirtilmiş olan miktarlarda akaryakıt alışverişinde bulunmaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyanın iki farklı sınırı bulunmaktadır. Bu sınırlardan ilki bu kampanyadan sadece 8.000 işlemin yararlanabilecek olmasıdır. Kampanya kapsamında belirlenmiş olan bu sayıya ulaşılmasının ardından kampanya otomatik bir şekilde kendini sonlandıracak ve o andan itibaren bu kampanyadan hiç kimse faydalanamayacaktır.

Bununla birlikte bu kampanyanın bir diğer sınırı ise her bir Total Card üyesi olan ve Club Total Card sahibi olan kişinin bu kampanyadan en fazla üç kez yararlanabilecek olmasıdır. Böylece Total Card üyesi olan kişiler bu kampanyadan en fazla 75 TL değerinde akaryakıt indirimi kazanabilecektir. Bu bir yana bir Club Total Card sahibinin bu kampanyadan üçten fazla kez yararlandığı tespit edildiği takdirde bu kişiye verilmiş olan indirimler ondan geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya Axess kredi kartı tarafından sunulan diğer kampanyalar ile birleştirilerek kullanılabilecektir.

Bu kampanya kapsamında istasyonların güvenlik kuralları sebebi ile Total mobil uygulamasını kullanacak olan kişilerin bunu araç içindeyken yapması gerekmektedir.

Bu kampanya esnasında Mobil Ödeme sürecini başlatmak isteyen kişilerin Total mobil uygulaması içerisinde yer alan bildirimleri açık hale getirmesi gerekmektedir.

Bu kampanya sadece Total mobil uygulaması üzerinden tanımlanmış olan plakalara mahsus bir şekilde gerçekleştirilebilecek olan yakıt alımlarında geçerli olacaktır.

BKM Express ile anlaşmalı olan TOTAL akaryakıt istasyonlarını öğrenmek için kampanya sayfalarını ziyaret etmeniz gerekmektedir.

Total ve BKM bu kampanya ile ilgili belirlemiş oldukları koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ve fiili bir şekilde önceden haber verme gereği duymadan bu kampanyayı sonlandırma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.