Kampanya Bulucu

Total’de Akaryakıt Alımına 25 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Total’de Akaryakıt Alımına 25 TL İndirim!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri içinde anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından TOTAL mobil uygulamasını kullanarak BKM Express aracılığı ile yapılacak olan 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinde 25 TL değerinde indirim kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Total’de Akaryakıt Alımına 25 TL İndirim!” kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey 20 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından alışveriş yapmaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılabilmek için ilk olarak Club Total üyesi olmanız gerekmektedir. Bununla birlikte kampanya tarihleri içinde anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından Mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile 75 TL ve üzeri alışveriş yapmanız halinde bu kampanyadan faydalanmanız ve 25 TL değerinde akaryakıt indirimi kazanmanız mümkün olacaktır.

Ayrıca dikkat edilmesi gereken bir başka önemli şey, bu kampanyaya sadece Total mobil uygulaması üzerinden tanımlanmış olan plakalar ile gerçekleştirilecek olan yakıt alımları dahil edilmiştir.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyaya her bir Club Total Card sahibi kişi üç toplamda üç kez katılabilecektir. Bu nedenle de her bir Club Total Card üyesinin kazanabileceği en yüksek akaryakıt indirim değeri 75 TL ile sınırlandırılmış bulunmaktadır.

Bir plakanın farklı Club Total Card’lara tanımlanmış olması hiçbir şeyi değiştirmeyecek olup tek bir plaka üzerinden bu kampanyaya sadece üç defa katılmanıza müsaade edilecektir. Bununla birlikte üç kullanım hakkından daha fazla katılım gösteren kişilerin indirimleri geri alınır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyadan sadece farklı günlerde yapacağınız akaryakıt alışverişleri ile yararlanabilirsiniz. Aynı gün içerisinde yapacağınız 75 TL ve üzeri ilk alışverişiniz de kampanya kapsamında değerlendirilir.

Kampanya kapsamında dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri de Mobil Ödeme sürecinin başlatılabilmesi için Total mobil uygulamasına ait olan bildirimlerin açık hale getirilmesi gerekmektedir.

İstasyon güvenlik kurallarından dolayı Total mobil uygulamasını kullanacak kişilerin bu uygulamayı araçlarının içindeyken kullanması gerekmektedir.

Kampanyaya LPG ürünleri dahil edilmemiştir.

Kampanyadan kazanacağınız 25 TL değerindeki indirim akaryakıt indirimi olacaktır.

Bu kampanyayı diğer kampanya ya da indirimler ile birlikte kullanmanız mümkün değildir.

Geçmiş kampanyalardan faydalanmış olan kullanıcılara 3 adet yeni kullanım hakkı bu kampanya ile birlikte verilmiş bulunmaktadır.

Total ve BKM bu kampanya ile ilgili olarak oluşturmuş oldukları koşulların tamamında ya da herhangi bir bölümünde değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme ihtiyacı duymadan tamamen sona erdirme haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.