Kampanya Bulucu

Total’de 75 TL ve Üzeri Akaryakıt Alımına 25 TL İndirim!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Total’de 75 TL ve Üzeri Akaryakıt Alımına 25 TL İndirim!” kampanası ile birlikte kampanya tarihleri içinde anlaşmalı olan TOTAL akaryakıt istasyonlarından TOTAL mobil uygulamasını kullanarak BKM Express ile yapacağınız 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişlerinizde anında 25 TL değerinde akaryakıt indirimi kazanma fırsatını elde edersiniz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Total’de 75 TL ve Üzeri Akaryakıt Alımına 25 TL İndirim!” kampanyasına katılmak isteyen kişilerin 19 Aralık 2016 ve 19 Şubat 2017 tarihleri arasında anlaşmalı olan TOTAL akaryakıt istasyonlarında TOTAL mobil uygulamasını kullanarak BKM Express ile alışveriş yapması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle Club TOTAL üyesi gerekmektedir. Club TOTAL üyesi olan kişilerin ise tek yapması gereken şey kampanya tarihleri içinde anlaşmalı olan TOTAL akaryakıt istasyonlarından Club TOTAL Card’ı kullanarak BKM Express ile 75 TL ve üzeri akaryakıt alışverişi yapmaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanya kapsamında iki farklı sınır bulunmaktadır. Bunlardan biri her Club TOTAL Card’ı sahibi olan kişinin bu kampanyadan en fazla üç kez yaralanabilecek olmasıdır. Bu da Club TOTAL Card sahibi olan kişilerin bu kampanyadan en fazla 75 TL değerinde akaryakıt indirimi kazanabileceği anlamına gelmektedir. Club TOTAL Card sahibi olan bir kişinin üçten fazla kez bu kampanyadan yararlandığı tespit edildiği takdirde bu kişinin indirimleri iptal edilecektir.

Bununla birlikte bu kampanyadan yararlanabilecek olan işlem sayısı 31.000 olarak belirlenmiştir. Belirlenmiş olan bu sayıya ulaşıldığı takdirde kampanya kendini otomatik bir şekilde durduracaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanyaya LPG ürünleri dahil edilmemiştir.

Sadece TOTAL mobil uygulaması üzerinden tanımlanmış olan plakalara sahip olan kişiler bu kampanya ile yakıt alımı yaparak indirimden faydalanabilecektir.

Mobil ödeme işlemlerini başlatabilmek için yapılması gereken şey TOTAL Uygulaması için olan bildirimleri açık tutmaktır.

İstasyon güvenlik kurallarından dolayı TOTAL mobil uygulamasını kullanacak olan kişilerin araçlarında olması gerekmektedir.

Bu kampanya, diğer indirim ve kampanyalar ile birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Anlaşmalı TOTAL akaryakıt istasyonlarını öğrenmek için kampanya sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

TOTAL ve BKM bu kampanya ile ilgili oluşturmuş olduğu koşulları önceden haber verme gereği duymadan gerek tamamını gerekse bir kısmını değiştirme ya da bu kampanyayı tamamen durdurma gibi haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.