Kampanya Bulucu

Total’de 40 TL’ye Varan Maxi Puan!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“Total’de 40 TL’ye Varan Maxi Puan!” kampanyası ile birlikte kampanya tarihleri dahilinde kampanya kapsamında belirtilmiş olan kredi ya da banka kartlarından birini kullanarak Maximum ile anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarına giderek Maximum POS cihazı üzerinden farklı günlerde ve tek seferde yapılacak olan 100 TL ve üzeri 3. akaryakıt alışverişinizde kampanyaya kısa mesaj yolunu kullanarak katılmanız halinde 30 TL değerinde, Maximum Mobil uygulaması üzerinden katılmanız halinde ise toplamda 40 TL değerinde Maxi Puan kazanma fırsatını elde etmiş olursunuz!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin 16 Temmuz ve 15 Ağustos 2017 tarihleri arasında Maximum ile anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından akaryakıt alışverişi yapması gerekir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri üç farklı yol olmak ile birlikte bu yollar gerek kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişten önce gerek ise sonra yapılabilir.

İlk yolu kullanarak kampanyaya katılmak isteyen kişilerin Maximum resmi internet sitesi ya da akıllı telefon ve tabletlerde yer alan uygulama marketlerinden indirilecek olan Maximum Mobil uygulamasına giriş yapması ve Kampanyalar bölümüne gelerek ilgili sayfaya giriş yaptıktan sonra da KATIL butonuna basması gerekir. Bu yöntemi kullanacak olan kişiler 40 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

İkinci yolu kullanacak olan kişilerin ise kampanya kapsamında kullanacakları kredi ya da banka kartının bağlı olduğu ve banka sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarası üzerinden TOTAL yazdıktan sonra bir adet boşluk bırakıp harcama yapılmış ya da yapılacak olan karta ait numaranın son 6 hanesini yazdıktan sonra İş Bankası kart sahibi olması halinde 4402’ye, Ziraat Maximum Kart sahibi olması halinde 4757’ye kısa mesaj olarak göndermesi gerekir. Fakat kampanyaya katılmak için gönderilecek olan her bir kısa mesaj için kullanılmakta olan GSM operatörü tarafından belirlenmiş olan kısa mesaj tarifesine göre bir adet kısa mesaj ile ücretlendirlirsiniz. Geri dönüş kısa mesajları ise banka tarafından karşılanır.

Üçüncü ve son yol ise Maximum resmi internet sitesinde yer alan ilgili kampanya bölümüne gelmek ve Kampanyaya Katılın seçeneğine tıkladıktan sonra karşınıza gelecek olan formu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra da Gönder seçeneğine basmak olacaktır. İkinci ve üçüncü yolları kullanan kişiler kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahil Edilmiştir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Maximum, Mercedes Card, Maximiles, Ziraat Maximum kartlar, Bankamatik kartları ve İş’te Üniversiteli kartlarından birini kullanarak akaryakıt alışverişi yapması gerekir.

Kazandığım Maxi Puanlar Kartıma Ne Zaman Yüklenir?

Kampanya koşullarını yerine getirmeniz halinde yalnızca Maximum ile anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarından yapacağınız akaryakıt alışverişlerinde harcayabileceğiniz Maxi Puan’lar kampanya kapsamında alışveriş yapmış olduğunuz kredi ya da banka kartına 24 Ağustos 2017 tarihinde yüklenir.

Kazandığım Maxi Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Kazanılmış olan Maxi Puanları 4 Eylül 2017 tarihine kadar kullanmanız gerekmekte olup bu tarihe dek kullanılmamış olan tüm Maxi Puanlar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde 5 Eylül 2017 tarihinde kartınızdan tamamen geri alınır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında düzenlenmiş bir kampanya olduğu için her bir müşteri kampanyadan en fazla bir defa faydalanabilecek ve Ziraat Maximum kart sahipleri kampanyaya yalnızca kısa mesaj yolu ile katılabilecek olup kampanya kapsamında en fazla 30 TL değerinde Maxi Puan kazanabilecektir. Buna karşın Maximum Mobil uygulaması üzerinden kampanyaya katılan İş Bankası Maximum kart sahipleri 40 TL değerinde Maxi Puan kazanabilir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanyaya dahil edilmiş olan Maximum ile anlaşmalı olan Total akaryakıt istasyonlarına Maximum resmi internet sitesi üzerinden ulaşmanız mümkündür.

Şirket Kredi Kartı, Aidatsız Kartlar ve Vadematik kart kullanılarak yapılacak olan işlemler kampanyaya dahil edilmemiştir.

Maximum Fırsat ve Maxi Puan kullanılarak yapılacak olan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Kampanya kapsamında yapılacak olan akaryakıt alışverişlerinin iptalinin ya da iadesinin gerçekleşmesi halinde Maxi Puan kazanımı gerçekleşmesi mümkün olmaz.

Kampanya kapsamında yapılacak olan alışverişlerin Maximum POS cihazı kullanılarak yapılmaması halinde bu işlemlerden Maxi Puan kazanmanız mümkün olmaz.

Maximiles kartına yüklenmiş olan Maxi Puanların Maxi Mil’e dönüştürülmesi ve Avans Maxi Mil kapatmak için kullanılması mümkün değildir.

Türkiye İş Bankası, Ziraat Bankası ve Total kampanya kapsamında belirlemiş olduğu şartların herhangi bir bölümünü ya da tamamını önceden fiili olarak haber verme gereği duymadan değiştirme ya da kampanyayı tamamen sona erdirme haklarını saklı tutar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.