Kampanya Bulucu

Total’de 40 TL’ye Varan Bonus!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya sayesinde Bonus üyesi olan TOTAL benzin istasyonlarında, ayrı ayrı günlerde ve tek seferde yapacağınız toplam dört alışverişte 100 TL ve üzeri otogaz ya da akaryakıt alımı yaptığınız taktirde, Bonus Flaş uygulamasından bu kampanyaya katılım göstererek 40 TL değerinden bonus kazanırsınız. Kısa mesaj yolu ile kampanyaya katılan kişiler ise 30 TL bonus kazanır!

Bonus üyesi TOTAL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın.

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“Total’de 40 TL’ye Varan Bonus!” kampanyası 13 Ocak 2017 ve 28 Şubat 2017 tarihleri arasında geçerli olup kazanılan Bonus paraların kullanılması için verilen tarih 8 Mart ve 19 Mart 2017 tarihleri arasındadır. 19 Mart 2017 tarihine kadar kullanılmayan tüm bonus paralar kalıcı ve geri döndürülemez bir şekilde silinecektir.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin iki farklı yolu kullanması mümkündür. TOTAL’den ilk otogaz ya da akaryakıt alımınızı yapmadan önce “TOTAL” yazdıktan sonra 3340 numarasına kısa mesaj gönderdiğiniz taktirde bu kampanyanın şartlarını sağladığını taktirde toplam 30 TL tutarında bonus kazanırsınız.

Eğer Bonus Flaş üzerinden bu kampanyaya katılmak istiyorsanız kampanyalar bölümünde yer alan “Hemen Katıl” butonuna tıklamanız gerekmektedir.

İlk harcamanızdan önce kampanyaya katılmayı unutmayınız!

Kampanyaya Hangi Kartlar Dahildir?

Bu kampanya kapsamında Bonus Genç, Bonus Flexi, Paracard, Money Bonus ve Bonus ile birlikte PTT Bonus ve Fibabanka kartları hariç diğer banka bonus kartları ile EASY ve Bonus Business kartları yer almaktadır.

Diğer kartlar ile bu kampanyaya nasıl katılacağınızı merak ediyorsanız Money resmi sitesi üzerinden bu kampanyaya ait sayfaya bakmanızı öneririz.

Money resmi sitesi için tıklayınız!

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Aynı gün içerisinde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerden sadece ilki geçerli olacağı için yapacağınız harcamaları farklı günlerde ve tek seferde yapmaya özen göstermeniz gerekiyor.

Kampanyaya katılan kişilerin kazanmış oldukları ödül tutarlarına bakması için ilgili kart ile TOTAL istasyonlarında yer alan GARANTİ Pos cihazlarını kullanması gerekmektedir.

Kampanya doğrultusunda bonus kazanmak isteyen kişilerin ödemelerini mutlaka Garanti Pos ile yapması gerekmektedir.

Gönderilecek olan kısa mesajlar ile ödemelerin yapılacağı kredi kartına ait cep telefonu bilgisinin aynı olması gerekmektedir.

Garanti Bonus, Money Bonus ve diğer banka Bonus kartları ile bu kampanyaya katılan kişiler, Bonus Genç, Flexi ve Bonus Flexi ile de bu kampanyaya katılarak en fazla 40 TL olma şartı ile bir kez daha bonus kazanabilirler.

Garanti Bankası tarafından bu kampanya ile ilgili tüm koşulların değiştirilme hakkı saklı tutulmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.