Total'de 40 TL'ye Varan Bonus | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Total’de 40 TL’ye Varan Bonus

Son günlerde artan akaryakıt ihtiyaçlarınıza su serpmek için başlatılan kampanya kapsamında, Bonus üyesi TOTAL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcaması yapın; Bonus Flaş uygulaması üzerinden kampanyaya katılarak 40 TL bonus, SMS ile kampanyaya katılarak 30 TL bonus kazanın. Bonus Flaş uygulamasını edinmek için eğer android işletim sistemine sahip bir cep telefonuna sahip iseniz, Google Play Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Bonus Flas yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. İOS işletim sistemine sahip bir cep telefona sahip iseniz Apple Store üzerindeki büyüteç şeklindeki arama butonuna tıklayın daha sonra karşınıza gelen arama kutusuna Bonus Flas yazdıktan sonra karşınıza gelen indirme sayfasında yeşil ile belirtilmiş olan”İNDİR “butonuna tıklamanız yeterli olacak. Daha sonra gerekli giriş işlemlerini yaptıktan sonra “Total’de 40 TL’ye varan bonus” kampanyasının altında bulunan “HEMEN KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Kampanyaya bankada kayıtlı cep telefonu numaranız üzerinden de katılabilirsiniz. Katılmak için cep telefonunzdan  TOTAL yazarak 3340’a kısa mesaj olarak atabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 1 ocak 2018 ile 15 Şubat 2018 tarihleri arasında yapılan  Bonus üyesi TOTAL istasyonlarında; ayrı günlerde ve tek seferde, 4 defa 100 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamalarda geçerli olacaktır. Bununla beraber kampanyaya katılım gerçekleştirilmeden yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir. Kampanya kapsamında kazandığınız 40 TL bonusları 21 Şubat 2018 ile 28 Şubat 2018 tarihleri arasında kullanabilirsiniz.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

  • Kampanyaya katılım için; harcamadan önce Garanti Bonus kart sahipleri “TOTAL” yazıp 3340’a, Deniz Bonus sahipleri 3280’e, TEB Bonus sahipleri 4616’ya, Şeker Bonus sahipleri 7353’e, ING Bonus sahipleri 2205’e, Türkiye Finans Happy Card sahipleri kartlarının son 6 hanesi ile birlikte 2442’ye, Burgan Bonus sahipleri 8222’ye, ABank Bonus sahipleri 4055’e, ICBC Turkey Bonus sahipleri 05327524404’e SMS göndermelidir. Fibabanka Bonus Bonus sahipleri için SMS ile katılım gerekmemektedir
  • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi almak için Bonus müşteri hizmetleri ile iletişme geçebilirsiniz.
  • Kampanya hakkında öneri fikir ya da şikayetlerinizi Bonus’un resmi İnternet sayfası üzerinde bulunan iletişim formu üzerinden iletebilirsiniz.
  • Bonus kampanyayı durdurma kampanyada değişiklik yapma haklarını saklı tutar.
  • Bonus A.Ş.’nin tüm hakları saklıdır.
  • 28 Şubat 2018’e kadar kullanılmayan bonus, 1 Mart 2018 tarihinde geri alınacaktır.
  • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.

ETİKETLER: , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.