Kampanya Bulucu

Total’de 30 TL İndirim Kampanyası

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Total’de 30 TL İndirim kampanyası ile birlikte 28 Şubat’a kadar Bonus üyesi olan tüm TOTAL istasyonlarında otogaz ve akaryakıt alımları sırasında 30 TL indirim fırsatından yararlanmanız mümkündür. Bu kampanya ile birlikte dört defa 100 TL ya da üzerinde bir işlem yapan kişiler 30 TL indirim fırsatı kazanacaklardır. Fakat kampanyadan yararlanılabilmesi için alışverişlerin farklı günlerde yapılması gerekmektedir. Aynı gün içinde yapılacak olan alışverişler tek bir alışveriş olarak hesap edilecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

Türkiye Ekonomi Bankası tarafından sunulan Total’de 30 TL İndirim kampanyasından yararlanmak isteyen kişiler 13 Ocak – 28 Şubat 2017 tarihleri içinde Bonus üyesi olan tüm TOTAL istasyonlarına giderek bu kampanyadan TEB Bonus Card’ı sayesinde yararlanabilirler.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Total’de 30 TL indirim kampanyasına katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey “TOTAL” yazdıktan sonra 4616’ya kısa mesaj göndermektir. Bununla birlikte CEPTETEB mobil uygulamasını kullanan kişiler de bu kampanyaya katılma hakkını kazanabilirler. Kampanya için atılacak olan kısa mesajlardan özel iletişim vergisi ve katma değer vergisi dahil olmak üzere tüm operatörler üzerinden 0,65 TL alınacaktır. Bu kampanya müşteri bazında olup kampanyaya sadece kısa mesaj ile katılan kişilerin kazanabilecekleri en yüksek indirim 30 TL ile sınırlıdır.

Kampanyanın İle İlgili Detaylar

Bu kampanya ile indirimden yararlanma fırsatı kazanan TEB Bonus Card sahipleri 08 ve 19 Mart 2017 tarihleri içinde Bonus üyesi olan tüm TOTAL istasyonlarında yapacakları alışverişlerde bu indirimi kullanabileceklerdir. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin TEB Bonus Card’ı ile farklı günlerde tek seferde yapacakları 100 TL ya da üstü alışverişlerde otogaz ya da akaryakıt alımlarından faydalanabilirler. Ayrıca aynı gün içinde yapılacak olan 100 TL ve üzeri alışverişler aynı gün içinde yapılan diğer alışverişin üzerine eklenecektir. Bununla birlikte bu indirim üzerinden harcama yapılmış olan TEB Bonus Card’ın ekstresine 23 Mart 2017 tarihinde yansıyacaktır. Bonus kullanımları, sanal kart, mail order ve sanal pos işlemleri kampanya içeriğine dahil edilmemiştir. Yapılan işlemler Bonus Pos üzerinden geçmelidir. Ticari kartlar ve sade kartlar bu kampanya kapsamında yer almamaktadır. Tüm bu bilgilerin haricinde Türk Ekonomi Bankası tarafından kampanya koşulları hakları değiştirilebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.