Kampanya Bulucu

Toshiba’dan Her Marka ve Model Bilgisayarınız İçin Değişim Kampanyası

Toshiba’dan tüm bilgisayarını yenilemek isteyenler için oldukça avantajlı bilgisayar kampanyaları zinciri geldi. Bu Toshiba kampanyaları ile ister Toshiba marka olsun, ister farklı marka ve model olsun, istediğiniz bilgisayarı getirip, yeni bilgisayarları uygun fiyatlar ile alabilirsiniz.

Kampanya, Toshiba bilgisayar markasının Türkiye Sorumlusu olan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. tarafından düzenlenir. Kampanyada model ve markalarda stok sınırları bulunur. Hem getireceğiniz bilgisayarlarda, hem de almak istediğiniz bilgisayarlarda stok kısıtlaması vardır. Stoklar dönemsel olarak farklılık gösterebilir, çünkü kampanya için kampanya bitiş tarihi henüz belirlenmedi. Şirket stoklarda bulunmasını garanti etmez, fakat alternatif bilgisayar modeli sunar. Alternatif bilgisayar modellerini kabul etmek ya da etmemek hakkınız mevcuttur. Toshiba transfer kampanyasında bir ürün ile sadece bir ürün iade edilebilir. Bu kampanya kapsamında iade edeceğiniz ürünlerin çalışıyor olması şartı bulunur. İade ettiğiniz bilgisayarları 14 güne kadar geri alma hakkınız var, fakat 14 günün sonrasında bu sorumluluk ortadan kalkacaktır.

Toshiba Eskisini Getir, Yenisini Götür

Toshiba transfer kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Transfer kapsamında talep edilebilecek ürünler TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürün modelleri ile sınırlandırılmıştır. Söz konusu ürünler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
• Transfer kampanyası kapsamında, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürünler firma stokları ile sınırlıdır..
• Sunulan tekliflerdeki ürünler için bir rezervasyon gerçekleştirilememektedir.
• Müşterilerimize sunulan teklifte bulunan ürünlerin, işlemlerin gerçekleştirilmesi aşamasında stoklarda bulunmaması durumunda müşterilerimize alternatif ürünler sunulabilecektir. Müşterilerimiz alternatif ürünü kabul edip etmeme hakkına sahip olmakla birlikte, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş sunulan tekliflerdeki ürünün stoklarda bulunurluğu ile taahhüt vermemektedir.
• Transfer kampanyası kapsamında talep edilecek her bir ürüne karşılık bir adet ürün iade alınabilmektedir.
• Verilen teklifin mevcut cihazın çalışır durumda olması gereklidir.
• Yenileme kampanyası kapsamında iade alınan eski ürün satıştan sonraki ilk 14 gün boyunca TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. sorumluluğundadır. Satıştan sonraki 14 gün sonunda müşterilerimiz tarafından oluşabilecek her türlü talepte eski cihazın iadesi ile ilgili TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. taahhüt vermemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.