Toshiba'dan 24 Saat İçerisinde VIP Servis Hizmeti | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Toshiba’dan 24 Saat İçerisinde VIP Servis Hizmeti

Bilgisayar arızalanması durumunda müşterileri en fazla sıkıntıya sokan durum, bilgisayarın servisten uzun sürede gelmemesidir. Arıza giderilse de geçen uzun süre kullanıcıları mağdur edebilir. Toshiba, bunun önüne geçmek için VIP servis hizmetiniz başlattı. Şimdi Toshiba kampanyaları ile Toshiba marka bilgisayarınızı VIP servise gönderdiğinizde 24 saat içinde geri gelme garantisi var.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu bilgisayar kampanyası ile bilgisayarınız arızalandığında VIP servis hizmeti için aktivasyon yapar ve hizmeti satın alırsanız, bilgisayarınız sizden alındığı andan itibaren 24 saat içerisinde geri gelecektir. Toshiba’nın Türkiye Distribütörü olan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. bunun garantisini vermektedir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Toshiba marka bilgisayarı olan ve henüz garanti süresi dolmamış olan bütün kullanıcılar yararlanabilir. Farklı bilgisayar markaları ve Toshiba marka olup da garanti süresi dolmuş olan bilgisayarlar bu kampanyadan yararlanamazlar.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan faydalanabilmek için www.toshibatr.com/vipservis adresine girerek, karşınıza çıkan formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Daha sonra aşağıda bulunan seçeneklerden aktivasyon yaparak satın almanız gerekmektedir. Buna göre gelip bilgisayarı sizden alacaklardır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya için herhangi bir başvuru süresi sınırlaması yapılmamıştır. Bu kampanyadan şartları sağladığınız sürece yararlanabilirsiniz. Bilgisayarınızın garanti süresi dolmuş olduğunda o cihaz ile bu kampanyadan yararlanamazsınız. Yani kampanyadan yararlanabilme süresiniz garanti süreniz ile eş değerdir.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan istediğiniz kadar yararlanabilirsiniz. Kampanyadan her seferinde eşit şartlarda yararlanabilirsiniz. Kampanyadan yararlanabilmeniz için her seferinde aktivasyon ve satın alma işlemini yenilemeniz gerekmektedir. Bu işlemleri yenilemeden kampanyadan yararlanamazsınız. TNB Bilgisayar ve Görüntüleme Sistemleri A.Ş. bu kampanyayı istediği zaman değiştirebilir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.