Kampanya Bulucu

Toshiba Notebooklarınızı Yeniliyor

Eğer şuan Toshiba marka bir notebookunuz var ise ve bunu yenisi ile değiştirmek istiyorsanız, bu kampanya sizin için biçilmiş kaftan. Çünkü Toshiba’nın Türkiye’de ki dağıtıcısı olan TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. eski notebookunuzu alıp, başka hiç bir yerde bulamayacağınız bir avantaj fırsatı ile yenilerini size sunuyor. Eski notebookunuz istediğiniz performansta çalışmıyor ise, ya da teknolojik olarak daha gelişmiş bir notebook almak istiyorsanız, bu kampanyayı kaçırmamanız gerekir. Bunun için yapmanız gereken Toshiba’nın resmi internet sitesine girerek, size en uygun teklifi oluşturmak.

Yenileme kampanyası ile oluşturulmuş olan kapsam, sadece bazı ürünleri kapsayacak şekilde ayarlanmıştır. Kampanya kapsamında ki ürünleri görmek için aynı internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu ürünler, sabit olarak da tutulmuş değil, döneme bağlı olarak değiştirilecek şekilde organize edilmiş. Yani şuan kapsamda olan bir ürün çıkarılabilir, ve ya kapsamda olmayan bir ürün eklenebilir dönemsel olarak. Ayrıca size yapılan tekliflerde rezervasyon ya da ayırma gibi işlemler yapılmamaktadır. O an stokta var ise alabilirsiniz. Daha sonra stoklarda tükendiğinde alabilme şansınız olmayacaktır. Fakat stoklarda bulunmamsı durumunda size alternatif başka ürünler sunulacaktır.

İade edeceğiniz ürünün anakartının çalışır durumda olması şarttır. İade edeceğiniz her bir ürün için sadece bir ürün kampanyasından yararlanabilirsiniz. Size verilen bilgisayarlar ilk 14 gün boyunca şirket sorumluluğundadır.

Toshiba ürün yenileme kampanyasının detayları:

  • Yenileme kapsamında talep edilebilecek ürünler TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürün modelleri ile sınırlandırılmıştır.
  • Söz konusu ürünler dönemsel olarak değişiklik gösterebilir.
  • Yenileme kampanyası kapsamında, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş tarafından sunulan ürünler firma stokları ile sınırlıdır.
  • Sunulan tekliflerdeki ürünler için bir rezervasyon gerçekleştirilememektedir.
  • Müşterilerimize sunulan teklifte bulunan ürünlerin, işlemlerin gerçekleştirilmesi aşamasında stoklarda bulunmaması durumunda müşterilerimize alternatif ürünler sunulabilecektir.
  • Müşterilerimiz alternatif ürünü kabul edip etmeme hakkına sahip olmakla birlikte, TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş sunulan tekliflerdeki ürünün stoklarda bulunurluğu ile taahhüt vermemektedir.
  • Yenileme kampanyası kapsamında talep edilecek her bir ürüne karşılık bir adet ürün iade alınabilmektedir. Verilen teklifin mevcut cihaza ait anakartın çalışır durumda olması gereklidir
  • Yenileme kampanyası kapsamında iade alınan eski ürün satıştan sonraki ilk 14 gün boyunca TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. sorumluluğundadır. Satıştan sonraki 14 gün sonunda müşterilerimiz tarafından oluşabilecek her türlü talepte eski cihazın iadesi ile ilgili TNB Bilgisayar ve Görüntü Sistemleri A.Ş. taahhüt vermemektedir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.