Kampanya Bulucu

TLcard’tan 50 TL Puan Kampanyası

Sonbahar ile birlikte yeni harcama ve giderlerin de kapısı aralanmış oldu. Bu harcamalardan olabildiğince avantajlı çıkabilmek için belirli kredi kartı kampanyalarını da takip etmekte fayda var. Şimdi TLcard kampanyaları ile yapacağınız harcamalardan 50 TL kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Yapı Kredi kampanyaları ile belirlenen sektörlerde ve World üyesi iş yerlerinden yapacağınız ilk 100 TL ve üzeri harcamadan sonra yapacağınız her 100 TL ve üzeri harcamada 10 TL puan kazanabilirsiniz. Bu kredi kartı kampanyası ile toplamda 50 TL puan kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan Yapı Krediye ait bireysel tüm kredi kartları ve yine bireysel TLcard sahiplerinin tamamı bu kampanyadan yararlanabilir. Bu kampanya Ticari kredi kartları için geçerli değildir. Puan ile yapılan harcamalarda bu kampanyanın kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için herhangi bir kayıt işlemi ya da SMS gönderimi yapmanıza gerek yoktur. World üyesi iş yerlerinden, belirlenen sektörlerde bir defa 100 TL ve üzeri alışveriş yapmanız yeterlidir. Daha sonra ki 100 TL ve üzeri alışverişlerde kampanyaya otomatik olarak katılırsınız.

Bu Kampanya Ne zamana Kadar Devam Edecek?

22 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 27 Eylül 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yaparak kampanyaya katılabilirler. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişlerde bu kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kampanya Hangi Alışverişlerde Geçerlidir?

Kampanya Word banka sistemine üye olan ve gıda marketi, giyim, eğitim, kırtasiye, çok katlı mağaza, saat, optik, ayakkabı, kuyum, aksesuar ve kozmetik sektörüne kayıtlı olan tüm mağazalarda geçerlidir. Aynı gün, aynı işyerinden yapılacak birden fazla 100 Tl ve üzeri harcamalardan sadece ilki kampanya kapsamına alınacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.