Tivibu'dan 6 Ay Maxi Paket Hediye | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Tivibu’dan 6 Ay Maxi Paket Hediye

Tivibu, oldukça avantajlı bir kampanya ile almayı düşünenlerini oldukça sevindirecek. Kampanya kapsamında hem 6 ay boyunca Maxi Paket hediye, hem de taahhüt vermiş olduğunuz 24 ay boyunca sabit fiyat garantisi var. Hepsinin yanında 60 TL değerinde olan kurulum da ücretsiz.

Kampanyadan yararlanmak isteyen abonelerin en sık sorduğu soru kimlerin yararlanabileceğidir. O nedenle ilk olarak bu konuya açıklık getirelim. İster yeni aboneler olsun, ister eski, herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya paketleri aslında bir tane değil, fakat sadece bir paket 6 ay ücretsiz oluyor. Kampanya paketlerini ve ilk 6 aylık ücretlerini sıralayalım; Tivibu Maxi Paket başlıkta da yer aldığı gibi ilk 6 ay ücretsizken, Tivibu Ev Sinema Paketi, Belgesel Paketi ve dizi paketleri ilk 6 ay boyunca 10 TL olarak fatura edilir. Tivibu Ev Full Paket ise ilk 6 ay boyunca 20 TL olarak kampanyalı olarak ücretlendirilecektir. Yani her paket için 14,90 TL’lik bir indirim olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca bu paketleri HD olarak almış olduğunuzda her pakete ekstra 2 TL eklenecektir.  Tabi ki bunlar sadece 24 aylık taahhüt vermiş olmanız halinde geçerli olacaktır.

Tivibu Maxi Paket

31 Aralık 2014 tarihine kadar geçerli olan bu Tivibu 6 Ay İndirim kampanyasını almış olduğunuzda cep uygulamaları ve Tivibu Web’e de ücretsiz olarak erişim hakkınız olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.