Kampanya Bulucu

Tivibu Full Paket Ayda 27,90 TL

Teknolojinin gelişmesi, Televizyon alışkanlığı ve imkanını da oldukça değiştirmiş durumda. Artık sabit olarak birkaç tane ulusal kanalı izleme devri ve televizyonda ne varsa ona mahkum olma devri geri kaldı. Özellikle Tivibu gibi televizyonun algısını tamamen değiştiren marka ve uygulamalar ile televizyonunuz bambaşka dünyalara kapı açıyor.

Üstelik bu imkan Tivibu Full Paket Kampanyası gibi kampanyalarla daha cazip koşullarda sağlanıyor. Tivibu Full Paket dünyaca ünlü dizi ve belgesel kanalları ile, özel sinema kanalları ile, yerli ve yabancı kanalları ile televizyon dünyasını genişletiyor. Bu teknoloji ile yayınları kaçırmanıza gerek kalmadan durdurup ileri ve ya geri sarabileceğiniz, kaydetmek zorunda kalmayacağınız ve istediğiniz zaman izleyebileceğiniz dizi, film, müzik, belgesel, spor, yaşam, çocuk içeriklerine sahip. Dizi, film, belgesel gibi tam 3000’in üzerinde video arşivi bulunan Tivibu Full Paket, şimdi 24 ay kalma sözü veren herkese, sabit fiyat garantisi ile ayda sadece 27,90 TL’ye.

Tivibu Full Paket

24 ay Sabit Fiyatlı Tivibu Kampanyalarının tanıtımı şu şekilde:

Tivibu, en çok izlenen yerli ve yabancı kanalların yanı sıra özel tematik kanallar , size özel sinema kanalları ve dünyaca ünlü dizi, belgesel kanalları ile zenginleştirilmiştir. Tivibu ile yayınları istediğiniz gibi durdurup geri alabilir, sevdiğiniz programları kaydetmenize gerek kalmadan istediğiniz zaman izleyebilir, binlerce film, dizi, belgesel, müzik, çocuk, yaşam-eğlence ve spor içeriğine istediğiniz an ulaşabilirsiniz. Tivibu Full paketinde (SD ve HD) özel sinema, belgesel ve dizi kanalları başta olmak üzere 200’ün üzerinde yerli ve yabancı kanal, içerisinde 1000’in üzerinde film, dizi ve belgeselin de bulunduğu 3000’in üzerinde video içeriği bulunur.
• 190+ Kanal
• 2500+ Video Arşivi
• 500+ Dizi Bölümü
• 200+ Belgesel
• 500+ Film

ETİKETLER:
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.