Kampanya Bulucu

Ticari Taksilere Özel Ekstra İndirimler!

Kampanya Hangi Avantajları Sunar?

“Ticari Taksilere Özel Ekstra İndirimler!” kampanyası ile birlikte 2017 Mart ayı içerisinde Dacia markalı ticari taksi sahibi olmak isteyen kişiler, taksilere özel sunulacak olan indirimlerden ve kullanılacak olan kredi tutarları ile vadelerle birlikte değişken avantajlı faiz oranlarından faydalanma fırsatını elde ediyorlar!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanyadan faydalanmak isteyen bireylerin Mart ayı içerisinde yani 1 Mart ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Dacia resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfasını ziyaret etmeleri ya da Dacia yetkili satıcılarına başvurması gerekmektedir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin kullanabilecekleri iki farklı yol vardır. Bunlardan ilki Dacia resmi internet sitesi üzerinde yer alan kampanya sayfası üzerinden ulaşılabilecek olan formda istenen bilgiler doğru bir şekilde doldurup göndermektir. Diğer seçenek ise doğrudan Dacia yetkili satıcılarını ziyaret ederek hem kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşmak hem de kampanyaya bizzat katılmak olacaktır.

İndirim Hangi Durumlarda Geçerlidir?

Kampanya kapsamında uygulanacak olan indirim sadece Dacia markalı tüm binek otomobillerde geçerli olacak olup yalnızca yasal ticari taksi ruhsatına ve yasal taksi plakalı araçlar için uygulanacaktır. Ticari taksi olarak kullanılmayıp farklı amaçlar doğrultusunda kullanılacak olan, yasal plakaya ya da yasal taksi ruhsatına sahip olmayan kişilere kampanya kapsamında indirim uygulanmayacaktır.

Faiz Oranları Hangi Durumlarda Geçerlidir?

Kampanya kapsamında uygulanacak olan faiz oranları sadece Kredi Koruma sigortası olan Maxxi Koruma ve / veya Araç Değer Koruma Sigortası olan Maxxi Değer ile birlikte geçerli olacaktır. Bu iki üründen en az birinin satın alınması halinde kampanya kapsamında belirtilen faiz oranları geçerli olacaktır. İki üründen en az birini satın almayan kişilere ise anlaşmalı finans kuruluşu tarafından düzenlenmiş olan faiz oranı uygulanacaktır.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Kampanya Mart ayı içinde geçerli olduğu için son tarihin 31 Mart 2017 tarihi olduğu akıllarından çıkartılmamalıdır. Bununla birlikte kampanya stoklar ile sınırlandırılmış olup sadece katılımcı yetkili satıcılarda geçerli olacaktır.

Kampanya ile ilgili olarak daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Dacia Yetkili Satıcılarını ziyaret edebilirsiniz.

Kampanyalar birleştirilerek kullanılamayacaktır.

Kredi bedelinin içinde kredi tahsis ücreti bulunmamaktadır.

Dacia bu kampanya ile ilgili olarak belirlemiş olduğu koşulların herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı önceden haber verme ihtiyacı hissetmeden durdurma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.