Kampanya Bulucu

THY’de Sadece 100TL farkla Business Class Konforuyla Uçun!

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile birlikte Türk Hava Yolları ile alacağınız uçak biletlerinde 100 TL fark ödeyerek iç hatlarda Business Class ayrıcalığına erişebilir ve keyifli bir yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz!

Bu Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“THY’de Sadece 100TL farkla Business Class Konforuyla Uçun!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 1 Ekim 2016 tarihi ile 15 Haziran 2017 tarihi arasında kampanya koşullarını yerine getirerek bilet satın alması gerekmektedir.

Bu Kampanya İle Hangi Tarihlerde Uçabilirim?

“THY’de Sadece 100TL farkla Business Class Konforuyla Uçun!” kampanyası ile kampanya tarihleri içinde kampanya koşullarını yerine getirerek alacağınız biletleri 5 Eylül 2016 tarihi ile 15 Haziran 2017 tarihleri arasında almanız gerekmektedir.

Kampanya Kapsamında Hangi Hatlar Geçerlidir?

Bu kampanya ile birlikte İstanbul Atatürk Havalimanından gidiş ve dönüş olmak üzere, Antalya’ya, Alanya – Gazipaşa’ya, Gaziantep’e, Trabzon’a, Hatay’a, Diyarbakır’a, İzmir’e, Adana’ya ve Kayseri’ye uçabilirsiniz. Bununla birlikte Sabiha Gökçen Havalimanından gidiş ve dönüş dahil olmak üzere İzmir’e, Ankara’ya, Antalya’ya, Bodrum’a ve Dalaman’a uçabilirsiniz!

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin Türk Hava Yolları ekonomi kabinden Business Class’a geçiş yapabilmesi için rezervasyon sırasında ekonomi ücret seviyesi üzerinden 100 TL ücret ödemesi gerekmektedir. Bu şekilde Business Class fırsatından yararlanmanız mümkün olacaktır.

Bu Kampanya Hangi Ekonomi Sınıflarından Katılabilirim?

Yükseltme işleminden yararlanmak isteyen kişilerin ekonomi kabinleri olan L, T, Q ve E ücret sınıflarından onaylanmış olan rezervasyonlar ile Business için düzenlenmiş olan K sınıfında yer olması halinde kampanyadan yararlanabilirler.

Bu Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Anadolu Jet uçuşları ile birlikte aktarmalı seferler ve ortak uçuşlar bu kampanya kapsamına dahil edilmemiştir.

Anadolu Jet, Ortak uçuş ve aktarmalı seferler kampanya dışıdır.

Bu kampanya ile birlikte diğer indirim ve kampanyalar birleştirilemeyecektir.

Bu kampanya sınırlı sayıda koltuk için geçerli olsa da Türk Hava Yolları sınırlı koltuk sayısı hakkında bir bilgi verilmemiştir.

Ekonomi sınıfından Business Class klasmanına geçiş indirimsiz olan bebek, çocuk ve yetişkin biletleri üzerinden yapılacaktır.

Bebek indirimi ile düzenlenen biletlerin yükseltilme aşamasında yükseltme bedeli olarak 10 TL ödemeniz gerekir.

Uçuştan en geç bir gün öncesine kadar K sınıfı için yapılan onaylı rezervasyonlara bölümlendirme uygulanır.

Uçuş günü ve bir gün öncesinde yapılan rezervasyonlar bu kampanyaya dahil edilmemiştir.

Türk Hava Yolları bu kampanya ile ilgili olan koşulların tamamında ya da bir kısmında değişiklik yapma ya da bu kampanyayı tamamen değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.