Kampanya Bulucu

THY’de Mauritius Promosyonlu Uçak Biletleri!

Kampanyanın Avantajı Nedir?

“THY’de Mauritius Promosyonlu Uçak Biletleri!” kampanyası ile birlikte Türk Hava Yolları seferli olan İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan çıkışlı olup Mauritius varışlı olan kampanya tarihleri içinde ve kampanya dönemi dahilinde alacağınız uçak biletlerinden indirimli bir şekilde yararlanma fırsatı sizin elinizde!

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

“THY’de Mauritius Promosyonlu Uçak Biletleri!” kampanyasından yararlanmak isteyen kişilerin 3 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında Türk Hava Yolları seferli olan İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan çıkışlı olup Mauritius varışlı olan uçak biletlerinden satın alması gerekmektedir.

Hangi Tarihler Arasında Mauritius’a Uçabilirim?

Kampanya tarihleri içinde alacağınız Türk Hava Yolları seferli olan İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan çıkışlı olup Mauritius varışlı olan uçak biletlerini 3 Şubat ve 31 Mart 2017 tarihleri arasında uçmak üzere almanız gerekmektedir. Bu tarihler dışında alacağınız uçak biletleri için her ne kadar kampanya bilet satın alma tarihleri içinde bilet alsanız da kampanyadan yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak isteyen kişilerin tek yapması gereken şey Türk Hava Yolları yolları seferli olan İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan çıkışlı olup Mauritius varışlı uçak biletlerini kampanya tarihleri içinde satın almak ve kampanya kapsamında belirtilen günler içinde almaktır.

Kampanyanın Bir Sınırı Var Mı?

Bu kampanyanın iki farklı sınırı bulunmaktadır. Bunlardan ilki seyahat süresinin en az üç gün en fazla ise 1 ay olması gerektiğidir.

Bu kampanya kapsamında sınırlandırılmış olan bir diğer şey ise koltuk sayısıdır. Promosyonlu olan uçak biletlerine her şey dahil olsa da bu kampanya dahilinde satın alınabilecek koltuk sayısı sınırlandırılmıştır. Fakat bu sınır ile ilgili bilgi verilmemiştir.

Kampanya İle İlgili Diğer Bilgiler

Bu kampanya kapsamında satın alacağınız biletlerin Türk Hava Yolları seferli olması ve İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan kalkarak Mauritius Havalimanı’na iniş yapması gerekmektedir.

Promosyonlu olarak satın aldığınız uçak biletlerini iade etmeniz ya da iptal etmeniz halinde değişiklik işlemleri biletin sınıfına göre değişiklik gösterecektir.

Türk Hava Yolları bu kampanya ile ilgili belirlemiş olduğu promosyon koşullarının herhangi bir bölümünde ya da tamamında değişiklik yapma ve bu kampanyayı fiili olarak haber verme gereği duymadan tamamen sonlandırma haklarını saklı tutmaktadır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.