Kampanya Bulucu

THY Yurt İçi Uçak bileti 55 TL

Türk Hava Yolları tüm müşterileri rahat bir şekilde istedikleri tüm şehirlere daha kolay ve ucuz bir biçimde gidebilmesi adına yeni bir kampanya başlattı. Bu kampanya ile sevdiklerinizi görmek için kısa süreli ziyaretlerde bulunabilirsiniz. Kampanya kapsamında Türk Hava Yolları Sabiha Gökçen çıkışlı uçak biletleri 55 TL’den, Atatürk Havalimanı çıkışlı biletlerde ise 66 TL’den başlayan fiyatlar sunacak. Bu kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler 28.11.2017 ile 31.12.2018 arasındaki tarihlerde indirimli  Türk Hava Yolları sitesinden ya da bilet satış noktalarından bilet almak zorunda. Bu tarihler arasında aldıkları biletlerin tarihi ise 1 Mart 2018 ile 31 Mayıs 2018 tarihleri arasında olmak zorundadır.

Kampanya Kapsamında olmayan  dönemler ise 20,04,2018 ile 02,05,2018 tarihleridir. Bu tarihler arasında kampanyalı bilet satışı yoktur.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Kampanya 28 Kasım 2017 ile 03 Aralık 2017 tarihleri arasında 1 Mart ile 31 Mayıs 2018 tarihli biletlerde kampanya geçerli olacaktır.

Kampanya Katılım Detayları Nelerdir?

 • Türk Hava Yolları kampanyası kapsamında alınan biletler her şey dahil ve tek yönlü biletler olacaktır.
 • Kampanya yalnızca THY  iç hat direk uçuşlarda geçerli olacaktır. Aktarmalı uçuşlar kampanya kapsamında değildir.  Ercan ve Hopa uçuşları, AnadoluJet uçuşları ve anlaşmalı hava yolu bu firmalar ile yapılan ortak uçuşları kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya içerisinde rezervasyon ve biletleme aynı anda yapılır.Kampanya kapsamındaki biletlerde değişiklik ve iade geçerli olmayacaktır. Belirlediğiniz tarihteki uçuş iptal etme şansınız yoktur.
 • Kampanya kapsamındaki tek yön uçuşları Miles&Smiles üyelerine 150 Statü Mili kazandırır.
 • Bu kampanya diğer Türk Hava Yolları kampanyası ile birleştirilemez.
 • Türk Hava Yolları kampanyada değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında Gazipaşa Alanya Havalimanı uçuşları 66,5 TL olarak uygulanır.
  Türk Hava Yolları kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  Dünyada en fazla sayıda ülkeye uçan hava yolu firmasıyız. Uçtuğumuz yüzlerce şehri görmek için tıklayın.
 • Kampanya hakkında daha fazla bilgi almak için Türk Hava Yolları müşteri hizmetlerini arayabilir ya da satış ofislerine gelebilirsiniz.
 • Türk Hava Yolları Kampanya hakkındaki görüş ve önerilerinizi müşteri hizmetlerine aktarabilirsiniz. Tüm şikayet ve görüşler değerlendirilmektedir.
 • Türk Hava Yolları kampanyası koltuk sayısı ile sınırlıdır.
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.