Teknosa'dan Yüzde 10 Hediye Çeki Fırsatı | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Yüzde 10 Hediye Çeki Fırsatı

Teknosa’dan Yüzde 10 Hediye Çeki Fırsatı

Teknosa’nın belirli aralıklarla belirli ürünlere özel olarak başlatmış olduğu hediye çeki kampanyaları bir defa daha başladı. Tek fark bu defa herhangi bir ürün sınırlaması yapılmaması. Şimdi Teknosa kampanyaları ile yapmış olduğunuz alışverişin yüzde 10’u kadar hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Şimdi kampanya tarihleri arasında Teknosa internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde sepet tutarının %10’u kadar hediye çeki kazanabileceksiniz. Üstelik bu kampanya beyaz eşya hariç olmak üzere tüm ürünlerde geçerli olacak. Üstelik kazanmış olduğunuz hediye çekini de tüm ürünlerde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. İsteyen herkes www.teknosa.com internet sitesine girerek yapmış olduğu alışverişin %10’u kadar hediye çeki kazanabilir. Kazanılan hediye çeklerini de yine www.teknosa.com internet sitesinden istediği ürünü alarak kullanabilir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

11 ağustos tarihinde başlayan bu hediye çeki kampanyası 17 Ağustos 2015 tarihinde sona erecek. Yani daha önce ki kampanyalar gibi kısa süreli olarak geçerli olacak. Bu tarihler arasında alışveriş yapan müşteriler kazanmış oldukları hediye çeklerini, kazandıkları tarihten itibaren 15 gün içerisinde kullanmalıdır. Kullanılmayan hediye çekleri, 15 gün sonra geçersiz sayılacaktır.

Kazandığım Hediye Çeklerini Nasıl Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz hediye çekini yine sadece Teknosa internet sitesinde 15 gün içerisinde, hediye çeki tutarının en az 3 katı kadar alışveriş yaparak kullanabilirsiniz. Hediye çeki tüm ürün kategorisinde geçerli olacaktır. Kazanılan hediye çekini, kazanmış olduğunuz alışverişte kullanamazsınız. Sonra ki alışverişlerde kullanmanız gerekmektedir. Hediye çekleri bölünemez, paraya çevrilemez ve çek tutarının fazlası para olarak iade edilemez. Hediye çeki kişiye özel olmadığı için üçüncü kişiler tarafından kullanılabilir, Teknosa’nın bu konuda herhangi bir sorumluluğu yoktur.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ