Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Yılbaşı kampanyası

Yılbaşı kampanyalarına bir yenisi de Teknosa’dan geldi. Şimdi Teknosa kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız alışverişlerde sürpriz hediye zarfları ile karşılaşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak istiyorsanız, zarflarınızı istemeyi unutmayın.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında yapacağınız her 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 100 TL ve üzerinde ki alışverişlerde size bir zarf verilir. Zarfın içerisinde 5, 10, 25 ve 50 TL tutarlarında indirim kuponları kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya Turuncu Kart’a sahip olan bütün kullanıcılar için geçerlidir. Müşteriler bu kart ile yaptıkları alışverişlerden zarf kazanacaklar ve kazanılan zarflar sadece kasada açılacaktır. Ayrıca Teknosa.com adresinden ya da telefon aracılığı ile yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyadan faydalanabilmek için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, kampanya kodu kullanmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanya tarihi arasında herhangi bir Teknosa mağazasından Turuncu Kart’ınızı kullanarak en az 100 TL’lik bir alışveriş yapmanız kampanyadan yararlanabilmeniz için yeterlidir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

15 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 15 Aralık 2016 tarihine kadar geçerli olacak. Kampanyadan yararlanabilmeniz için bu tarihler arasında alışverişlerinizi yapmanız gerekmektedir. Bu tarihler dışında yapılan alışverişlerde kampanya şartları geçerli değildir.

Zarfların Kullanımı Nasıl Olacaktır?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz zarflar sadece kullanacağınız zaman kasada açılacaktır. Daha önceden açılmış olan zarflar geçerli kabul edilmeyecektir. Ayrıca zarflar kişiye özel olmadığı için saklama konusunda ki yükümlülük müşteriye aittir. Kazanılan zarflar herhangi bir tarafından kullanılabilir.

Kampanyayı Diğer İndirimler ile Birleştirebilir Miyiz?

Kampanya kapsamında kazanmış olduğunuz indirim kuponlarını başka kampanya ve indirimlerle birlikte kullanamazsınız. Bir alışverişte sadece bir adet indirim ya da kampanya fırsatından yararlanabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.