Teknosa'dan TV Alana Aksesuarları Hediye! | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’dan TV Alana Aksesuarları Hediye!

Teknosa’nın yapmış olduğu kısa süreli kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Şimdi fırsatı kaçırmadan Teknosa’dan TV alırsanız, aksesuarlarını hediye olarak çok ucuz fiyatlara alabilirsiniz. Üstelik bu konuda seçme şansı da tamamen sizde.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Teknosa kampanyaları ile en az 1.500 TL’lik bir TV almış olduğunuzda 99 TL’ye kadar olan TV askı aparatlarını, akım koruyucuları ve HDMI kabloları sadece 9 TL’ye, 249 TL’ye kadar olan HDMI kablo ve DVD Player’ları 29 TL’ye ve 499 TL’ye kadar olan Sondbar, Monitör TV ve TV sehpasını da sadece 79 TL’ye alabiliyorsunuz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanya herkesin katılımına açıktır. Fakat kampanya sadece www.teknosa.com adresinden yapılan TV alışverişerinde geçerli olacaktır. Mağazalardan yapıan TV alışverişlerinin hiçbir bu kampanyaya dahil olmayacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

16 Temmuz tarihinde başlayan bu kampanya 19 Temmuz 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenler bu kısıtlı süre içerisinde TV alarak kampanyadan faydalanmalılardır. Arıca kampanya stoklarla sınırlı olduğu için istediğiniz ürünün kalmama ihtimali olabilir.

Kampanya Hangi TV’lerde Geçerlidir?

Bu kampanya 1.500 TL’nin üzerinde olan ve 2015 model olan tüm TV marka vemodellerinde geçerlidir. Fakat fırsat ürünlerinden yada redtag ürünler olarak alınan TV’ler bu kampanyanın dışında tutulacaktır. Ayrıca kampanyadan sadece www.teknosa.com internet sitesinden alınan TV’ler yararlanabilir. Mağazalardan alınan ürünler bu kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Bu Kampanya ile Kaç İndirimden Yararlanabilirim?

Alacağınız her 1 TV için, sadece bir ürün alabilme şansınız olacaktır. Yani kampanyaya katılan her kişi TV’nin yanında sadece bir adet hediye ürün alma hakkına sahiptir. Ayrıca bu kampanyayı başka bir kampanya ya da indirim ile birleştiremezsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.