Kampanya Bulucu

Teknosa’dan TV Alan Herkese 3 Aylık Digiturk Deneme Paketi Hediye

Teknoloji devi Teknosa, avantajlı Teknosa kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Şimdi Teknosa mağazalarından TV almış olduğunuz zaman 3 ay boyunca Digiturk deneme paketini tamamen ücretsiz olarak kullanabiliyorsunuz.

Kapanyadan yararlanmak için herhangi bir ekstra ücret ödemenize, ya da taahhüt vs. vermenize gerek yok. Sadece TV almanız kampanyadan yararlanmanıza yeterli olacaktır. 3 ay sonunda deneme süresi dolduktan sonra paketiniz otomatik olarak kapanır. Sizin kullanımınıza tahsis edilen uydu alıcısı 3 ayın sonunda geri alınır. Eğer 3 ay sonra kullanmaya devam etmek isterseniz Digiturk çağrı merkezini arayarak Digiturk Kampanyalarını öğrenebilir ve size en uygun olanından yararlanabilirsiniz. Deneme paketinin kullanımının ücretsiz olduğu gibi kurulumu da ücretsizdir. Fakat 45 TL’lik aktivasyon ücreti kullanıcıdan alınır. Kampanya için son katılım tarihi 31 Ocak 2015’tir. Bu tarihe kadar almış olduğunuz TV’lerde kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Teknosa Digiturk

Teknosa 3 Aylık Digiturk Kampanyasının detayları şu şekildedir:

• Teknosa’dan alınan her TV ile birlikte 1 adet Denemesi bedava paketi verilmektedir. Deneme Paketi taahhütsüz sunulan bir paket olup ücretsizdir.
• 3 ay ücretsiz deneme süresinin sonunda Deneme Paketiniz otomatik olarak kapanacaktır. Uydu alıcısı tüketicinin kullanımına tahsis edilir, deneme süresinin sonunda hizmet almaya devam etmek istemeyen tüketicilerden geri alınır. Üyeliğine devam etmek isteyen tüketiciler, 0212 473 73 73 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak güncel kampanyalardan faydalanabilir.
• Deneme Paketi’nde kurulum ücretsiz olup, 45 TL aktivasyon bedeli tüketiciye aittir. Paketi aktive etmek için Digiturk Üyelik Sözleşmesi yapılacaktır. Bu hizmet, 31 Ocak 2014 tarihine kadar geçerli olup stoklarla sınırlıdır.
• Digiturk; kampanyalarda, kanallarda ve yayınlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya yalnızca bir Digiturk üyeliğinde kullanılabilir.
• Mevcut Digiturk üyesi bu hizmetten Yan Oda üyeliği olarak yararlanabilir; aktivasyon bedeli yan oda için 20 TL’dir. Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.’nin kampanya ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ayrıntılı bilgi: (0212) 473 73 73

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.