Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Tüm Öğrenci ve Öğretmenlere Özel Mac Bilgisayar Kampanyaları

Okul sezonu açılmadan kaliteli bir bilgisayar almayı, bilgisayarınızı yenilemeyi ya da değiştirmeyi düşünüyorsanız bu kampanya tam size göre. Şimdi Teknosa kampanyaları ile alacağınız iMac ve Macbook’larda %20’ye kadar indirim avantajı yakalayabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Mac kampanyaları ile, kampanya tarihleri arasında öğrenci ya da öğretmen olduğunuzu ispatlayacak bir belge ile Teknosa mağazalarına gelmeniz durumunda istediğiniz iMac ve Macbook modelini %20’ye kadar indirimli alabilme şansınız bulunur.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan sadece üniversite öğrencileri ve öğretim üyeleri yararlanabilir. Teknosa mağazalarına gelmiş olduğunuzda öğretmen ya da öğrenci belgesi gösteren, ya da kurum kimliği gösteren müşterilerin tamamı bu kampanyaya katılabilecek. Öğretim üyesi ya da üniversite öğrencisi olmayan müşteriler bu kampanyaya katılamazlar.

Kampanyadan Nasıl Yararlanacağım?

Kampanya sadece Teknosa mağazalarında geçerli olacak. İnternet sitesinden yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacak. Mağazaya gelirken yanınızda belge ya da kurum kimliği bulundurmanız kampanyadan yararlanabilmek için yeterli olacaktır. bunun dışında başka bir işlem ya da ispat zorunluluğu bulunmamaktadır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerlidir?

15 Ağustos tarihinde başlayan bu kampanya 17 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında sadece Teknosa mağazalarına gidip iMac ya da Macbook modellerinden birini almalılardır. İndirim kasada manüel olarak yapılacaktır.

Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Bu kampanya ile herkesi sadece 1 defa indirimli ürün alabilme hakkı bulunur. Birden fazla ürün alındığında sadece bir tanesi için indirim yapılabilir, diğer ürünler normal fiyattan alınmalıdır. Bu bilgiler veri tabanına kimlik fotokopisi ya da vereceğiniz belge ile birlikte işlenecektir. Bu nedenle diğer mağazalardan yapılacak alışverişlerde aynı kişi kampanyadan tekrar yararlanamaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.