Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Toshiba Ürünlerine 5 Yıl Garanti Kampanyası

Genel olarak teknolojik aletlerde verilen garanti süresi 2 yıldır. 2 yıl sonra kullandığınız aletlerin bozulması durumunda bir daha hiç eski performansında çalışmazlar. Toshiba kampanyaları ile Teknosa kampanyalarının ortaklaşa ortak yürüttüğü yeni uygulama ile şimdi Toshiba ürünleri 5 yıl garantili.

Kampanyadan Nasıl Faydalanabilirim?

Bu kampanyadan yararlanmak için, kampanya süresi içerisinde almış olduğunuz Toshiba ürünü için kayıt yaptırmanız gerekecektir. Bu kayıt www.toshibatr.com/5yilgaranti linkine girerek yapılacaktır. Bu link içerisinde bulunan formu doldurarak, kişisel bilgilerinizi, aldığınız ürüne ait bilgileri ve faturanızı bu link üzerinden bildirerek kampanyaya katılabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Geçerli?

Teknosa’dan alacağınız Toshiba ürünleri için bu kampanya 31 Mayıs 2015 tarihine kadar devam edecek. Ama Toshiba Yetkili satıcılardan alınan ürünlerde bu kampanya 30 Haziran 2015 tarihine kadar geçerli olacak. Bu tarihler dışında alınan ürünler kampanyadan faydalanamayacak.

Bu Kampanya Hangi Ürünler İçin Geçerlidir?

Bu kampanya da sıfır olarak alınacak bütün ürünler kampanya kapsamına alınacak. Fakat ikinci el olarak alınan ürünler kampanya kapsamının dışında tutulacak. Ayrıca her seri numarası için kampanyaya sadece 1 defa başvuru yapılabilir.

Hangi Durumlar Garanti Kapsamında Değerlendirilecektir?

Kullanıcı hatası olan arızalanmalar, darbe ya da düşürme sonucu oluşan hasarlar, yazılım kaynaklı sorunlar, LCD’nin kırılması, Cihaza virüs bulaşması, üzerine herhangi bir sıvı dökülmesi, başka bir voltaja sahip adaptörün kullanılması sonucu oluşan arızalar, başka servislerin cihaza müdahale etmesi, orijinal olmayan ürünlerin cihazda kullanılması gibi durumlar garanti kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanya için Herhangi Bir Sınırlama Var Mı?

Kampanya için tarih sınırlaması hem satın alma tarihi için, hem de başvuru tarihi için bulunuyor. Teknosa mağazalarından almış olduğunuzda 31 Mayıs 2015 tarihine kadar Toshiba Yetkili satıcılardan aldığınızda da 30 Haziran 2015 tarihine kadar aldığınız cihazlarda geçerli. Ayrıca alınan cihazlar için 5 Temmuz 2015 tarihine kadar başvuru yapılmalı.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.