Teknosa'dan Toshiba Notebook Alana BMW Kazanma Şansı | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Toshiba Notebook Alana BMW Kazanma Şansı

Teknosa’dan Toshiba Notebook Alana BMW Kazanma Şansı

Teknolojinin Türkiye’de ki en önemli adreslerinden biri olan Teknosa, şimdi yeni bir kampanya ile yeni notebook bilgisayar alacaklara iyi bir fırsat sunuyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile Toshiba marka notebook alanlar BMW kazanma şansı yakalıyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu Toshiba kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa’dan İntel işlemciye sahip Toshiba marka Notebook alırsanız, almış olduğunuz Notebook tutarının her 500 TL’si için 1 adet çekiliş kazanırsınız. Örneğin 2250 TL’lik alışverişten 4 adet çekiliş kazanabilirsiniz. Bu kampanyanın sonunda yapılacak olan çekiliş ile3 kişi 2015 model BMW araç kazanacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu BMW kampanyalarından Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden Toshiba marka ve intel işlemci bir notebook alan herkes yararlanabilir. Kampanya kapsamında alınan notebookların tutarına göre her 500 TL şiçin bir adet çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım fatura ile olacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

İntel kampanyalarına katılım fatura bilgileri üzerinden olacaktır ve herhangi bir mesaj ya da kampanyaya katılım postası göndermeye gerek yoktur. Mağazalardan ya da internet sitesinden alışveriş yapmış olduğunuz zaman kampanyaya direk olarak katırsınız. Kampanyanın sonucunda da sizden faturayı ibraz etmeniz istenecektir. Bu nedenle faturayı saklamalısınız.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Haziran tarihinde başlayan bu çekiliş kampanyası 5 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında Teknosa’dan belirtilen notebook ürünleri almanız yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zaman Nerede Yapılacak?

Çekiliş 11 Kasım 2015 tarihinde halka açık olarak ve noter huzurunda yapılacaktır. Çekilişe katılma isteyenler saat 14:30 Gayrettepe İstanbul’da, Fulya mahallesinde bulunan Estaboom Toplantı Salonu’ndan çekilişe katılabilir.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ