Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Toshiba Bilgisayar Alan Herkes BMW Kazanma Şansı Yakalıyor

Teknosa kampanyaları ve Toshiba kampanyalarının birleştiği bir nokta, da Teknosa mağazalarından belirlenen modellerde bilgisayar alanlar BMW sahibi olabilme şansı yakalıyor. Bu çekiliş kampanyası ile bilgisayar alarak bir çekiliş hakkı kazanıp, yapılacak çekilişin sonucunda BMW sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu kampanya ile tüm Teknosa mağazaları ve internet sitesinden Toshiba marka Notebook almış olduğunuzda ürünün her 500 TL’si için bir adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Örneğin 1.699 TL değerinde bir Notebook almış olduunuzda her 500 TL’si için 1 adet olmak üzere toplamda 3 adet çekiliş hakkı kazanırsınız. Çekilişin sonucunda ise 3 BMW marka otomobilden birinin sahibi olabilirsiniz.

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanyaya Teknosa’dan Toshiba marka Notebook alan herkes katılabilir. Hem kurumsal hem de bireysel abonelere çekiliş hakkı verilecektir. Çekiliş hakkı fatura numarası, isim, soyisim, unvan, telefon ve adres üzerinden çekiliş hakkınız takip edilir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

25 Haziran 2015 tarihinde başlayan bu kampanya 5 Ekim 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin bu tarihler arasında Notebook almaları gerekiyor. Öncesinde ya da sonrasında alınan ürünler çekiliş hakkı kazandırmayacaktır. Ayrıca kampanya 288 Teknosa mağazası ve www.teknosa.com internet sitesinde geçerli olacaktır.

Çekilişi Nasıl Takip Edeceğim?

Kampanyanın çekilişi 11 Kasım 2015 tarihinde, halkın katılımına açık ve noter huzurunda yapılacaktır. Çekiliş saat 14:30’da Fulya Mahallesi, Ali Sami Yen Sokak, Gün Apartman, No:4 Kat:1
Daire. 5 Gayrettepe/ İstanbul adresinde, Estaboom Reklam Danışmanlık Hizmetleri LTD. ŞTİ.’nde yapılacaktır. Çekilişin sonuçları ise 13 Kasım 2015 tarihli Birgün gazetesinden ilan edilecektir. Hem asil, hem de yedek talihliler aynı listede yer alacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.