Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Star Wars Kampanyası: HP Bilgisayara 250 TL İndirim Kuponu

Star Wars filminin yedinci devam filminin çekilmesi tüm hayranlarının dikkatini çekti. Bunun farkına varan firmalar da bununla ilgili birçok kampanya yapmaya başladı. Star Wars kampanyalarının bir örneği de Teknosa’dan geldi. Teknosa kampanyaları ile şimdi 250 TL’lik hediye çeki kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu HP kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa’dan HP Star Wars Special Edition Notebook ürününü almış olduğunuz zaman 250 TL’lik hediye çeki kazanırsınız. Kazandığınız hediye çekerini de yine kampanya tarihleri içerisinde tüm Star Wars temalı ürünlerde kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını dolduran herkesin katılımına açıktır. Kampanya sadece www.teknosa.com internet sitesinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Teknosa mağazalarından yapacağınız alışverişlerde kampanya şartları geçerli olmayacaktır. Kazanılan hediye çekleri de yine sadece www.teknosa.com internet sitesinde geçerli olacaktır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza SMS göndermenize ya da kampanya kodu vs. kullanmanıza gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında kampanya kapsamında belirtilen ürünü almanız yeterli olacaktır. Ürün ile birlikte indirim kuponunun kodu gönderilecektir.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

16 Aralık tarihinde başlayan bu kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında HP marka notebooku almalılardır. Kampanya tarihleri dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Ürünü almış olduğunuz zaman hediye çekinin kodu da hem SMS olarak, hem de mail olarak size iletilecektir. Kampanya tarihleri arasında hediye çeki tutarından daha fazla olan bir alışverişte hediye çekini kullanabilirsiniz. Hediye çeki sadece Sar Wars ürünlerinde geçerli olacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.