Teknosa'dan Sevgililer Gününe Özel Yüzde 5 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Sevgililer Gününe Özel Yüzde 5 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’dan Sevgililer Gününe Özel Yüzde 5 Hediye Çeki Kampanyası

Yapılan Sevgililer günü kampanyalarına bir yenisi de Teknosa ile eklendi. Şimdi Teknosa kampanyaları ile sevgililer gününe özel olarak yapacağınız alışverişlerde, alışveriş tutarınızın yüzde 5’i kadar hediye çeki kazanabilirseniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu hediye çeki kampanyaları ile Teknosa’nın internet sitesinden 1.000 TL ya da daha üzeri bir tutarda alışveriş yapmış olduğunuzda, alışveriş tutarınızın %5’i kadar hediye çeki kazanabilirsiniz. Üstelik kampanyada herhangi bir hediye çeki tutarı sınırı yoktur. Ne kadar fazla alırsanız hediye çeki tutarı o kadar fazla olacaktır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanyadan isteyen herkes faydalanabilir. Kampanya sadece www.teknosa.com internet sitesinden yapacağınız alışverişlerde geçerlidir. Fiziki Teknosa mağazalarından yapacağınız alışverişler bu kampanya kapsamında olmayacaktır.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize vs. gerek yoktur. Kampanyadan yararlanmak için belirtilen tarihler arasında internet sitesine girerek en az 1.000 TL değerinde bir alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacak?

Bu kampanya da diğer Teknosa kampanyaları gibi oldukça kısa süreli olacak. 3 Şubat tarihinde başlayan bu kampanya 8 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapılan alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Hediye Çeki Kullanımı Şartları Nelerdir?

Kampanya kapsamında kazandığınız hediye çeklerini almış olduğunuz tarihten itibaren 15 gün içerisinde kullanmanız gerekir. Bu süre kullanılmayan hediye çekleri geçersiz sayılacaktır. Ayrıca hediye çeklerini kullanmak için alışverişin çek tutarından en az 10 kat fazla olması gerekmektedir. Hediye çekini, kazandığınız alışverişte kullanamazsınız. Hediye çekleri bölünemez, para üstü olarak verilemez ve nakit olarak alınamaz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ