Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Sevgililer Gününe Özel Axess Kampanyası

Son zamanlarda sevgililere verilecek hediyeler arasında en popüler olanları hiç şüphesiz teknoloji ürünleri. Bu nedenle sevgililer günü kampanyaları da en fazla teknoloji mağazaları ve marketleri tarafından yapılıyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile Axess kredi kartınızı kullanarak yapacağınız alışverişlerde 135 TL’ye kadar Chip Para kazanabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Axess kampanyaları ile belirlenen tarihler arasında Teknosa mağazalarından ya da www.teknosa.com internet sitesinden Axess kredi kartınızı kullanarak yapacağınız ilk 600 TL ve üzeri harcamada 60 TL kazanırken, ikinci 600 TL ve üzeri harcamada da 75 TL kazanabilirsiniz. Üstelik yapacağınız alışverişler için 9 taksit fırsatı sunuluyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

bu kampanya sadece Axess, Free, Wings, exi 26 ve Neo kredi kartlarında geçerli olacaktır. Bu kartlar dışında kalan kredi kartları kampanyadan faydalanamaz. Ayrıca kampanya sadece bireysel kredi kartlarının katılımına açıktır. Business kredi kartları da bu kampanyadan yararlanamazlar.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Kampanyaya katılmak için alışverişlerinizi yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekir. Kampanyaya kayıt olduktan sonra herhangi bir Teknosa Mağazasında ya da www.teknosa.com internet sitesinden tek seferde 600 TL veya daha üzeri harcamalar yapmanız gerekir.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Olacağım?

Kampanyaya kayıt olmak için, alışveriş yapmadan önce Akbank sistemine kayıtlı cep telefonunuzdan mesaj göndermeniz gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA yazarak 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır. Onay mesajı geldikten sonra kampanya kapsamında ki alışverişleri yapmaya başlayabilirsiniz.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Bu kampanya 12 Şubat’ta başlayıp 15 Şubat 2016 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kampanyaya kayıt olmalı, sonra da alışverişlerini yapmalılardır. Bu tarihlerin dışında kalan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.