Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Philips Kulaklık Alana 3 Ay Boyunca Sınırsız Sinema Bileti Hediye

Teknosa, Philips ile anlaşmalı olarak bir kampanya başlattı. Daha doğrusu Philips, internet satışları için başlatmış olduğu kampanyaya Teknosa’yı da dahil etti. Şimdi Teknosa kampanyaları ile bir kulaklık alarak 3 ay boyunca Cşnemaximum sinemalarından sınırsız olarak 2. Bileti ücretsiz alabilirsiniz.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Philips kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa.com da dahil olmak üzere online alışveriş sitelerinden Philips marka Başbantlı kulaklık ya da Bluetooth hoparlör alan müşteriler, tüm Cinemaximum sinemalarında geçerli olacak olan 3 ay boyunca ikinci bileti ücretsiz olarak alabilecek. Üstelik tüm sinema, seans ve filmlerde geçerli olacak.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya isteyen herkesin katımına açıktır. 18 yaşını doldurmuş olan ve Türkiye’de ikamet eden herkes bu kampanyadan yararlanabilir. Kampanya sadece online satış yapan internet sitelerinde geçerli olacaktır. Mağazalardan alınan ürünler bu kampanya kapsamının dışında kalır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için alışveriş yaptıktan sonra kayıt işlemi yapmanız gerekir. Alışverişi yaptıktan sonra ki 30 gün içerisinde www.ikincibiletbizden.com internet sitesine girerek fatura bilgileriniz ile orada çıkan formu doldurmanız gerekir. Bilgileriniz kontrol edilerek 3 gün içerisinde kampanyaya katılımınız sağlanır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

4 Aralık 2015 tarihinde başlayan bu Cinemaximum kampanyaları 15 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında ürünleri satın almalı ve kampanya kaydını yapmalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan işlemler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

Kampanyalı Bileti Nasıl Alacağım?

Kampanya için başvuru yaptıktan sonra 3 gün içerisinde bilgiler kontrol edilerek üyeliğiniz onaylanır. Onaylandıktan sonra yine www.ikincibiletbizden.com internet sitesinden Cinemaximum bileti almış olduğunuzda 1 bilet için ödeme yaparsınız, fakat size 2 adet bilet kampanya kodu gelir. Bu kampanya kodları ile 2 adet bilet alabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.