Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Paraf’a Özel 50 TL ParafPara Hediye

Teknosa ile teknoloji alışverişlerinizi kredi kartı avantajları ile birleştirerek kazançlı hale getirebilirsiniz. Şimdi de Teknosa kampanyaları ile Paraf kredi kartını kullanarak yapacağınız alışverişlerde 50 TL ParafPara kazanma şansınız bulunuyor.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Paraf kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa Mağaza ve marketlerinden ya da www.teknosa.com internet sitesinden Paraf kredi kartı ile yapacağınız 750 TL ve daha üstü alışverişlerde 50 TL ParafPara kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya tüm ürün ve kategorilerde geçerlidir

Bu Kampanyaya Kimler Katılabilir?

Bu kampanya bireysel Paraf kredi kartını kullanan tüm müşterilerin katılımına açıktır. Sadece ticari kredi kartları bu kampanyadan yararlanamaz. Kampanya hem asıl, hem de buna bağlı ek kartlar ile yapılacak harcamalarda geçerli olacaktır. ParafPara kullanılarak ya da sanal kart kullanılarak yapılan alışverişler de kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya Nasıl Katılacağım?

Bu kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza, SMS göndermenize ya da başka bir işleme gerek yoktur. Kampanya tarihleri arasında paraf kartınızı kullanarak Teknosa’dan 750 TL ve üzeri herhangi bir alışveriş yapmış olduğunuzda otomatik olarak kampanyaya katılabilirsiniz.

ParafPara’yı Nasıl Alabilirim?

Kampanya kapsamında bulunan alışverişi yapmış olduğunuzda 50 TL ParafPara kredi kartınızın hesabına yüklenecektir. Size bununla ilgili bir bilgilendirme SMS’i de gelecektir. Bu ParafParay’ı 28 Şubat 2016 tarihine kadar Paraf üye iş yerlerinde kullanmanız gerekir.  Kullanılmayan Paraf Paralar 29 Şubat günü silinecektir.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli?

8 Şubat tarihinde başlayan bu kredi kartı kampanyası 14 Şubat 2016 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişlerini yapmalıdır. Bu tarihler dışında yapacağınız alışverişler kampanya kapsamına alınmayacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.