Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Note5 ve S6 Alana Kablosuz Şarj Standı Hediye

Son çıkan akıllı telefonları almak herkesin istediği bir şeydir. Fakat herkesin ortak sorunu akıllı telefonların şarj ömrünün kısa olmasıdır. Şimdi yeni Teknosa kampanyaları ile alacağınız yeni akıllı telefonlar için kablosuz şarj standı hediye edilecektir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Samsung kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Samsung Galaxy Note5 ve S6 edge+ cihazlarından birini almış olduğunuzda yine Samsung marka kablosuz şarj standı hediye edilecektir. İsteyen müşteriler için alınacak şarj cihazının markası Anymode de olabilir.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya sadece Teknosa mağazaları ile sınırlı değildir. Samsung satmaya yetkisi olan bütün yerlerden alınacak cihazlarda bu kampanya geçerli olacaktır. Kampanya için önemli olan şey belirlenen tarihler arasında aldığınız gösteren faturanın varlığıdır. Kampanya sadece nihai müşteriler için geçerli olacaktır. Bayiler ve bayi çalışanları bu kampanyadan yararlanamaz.

Bu Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için kampanya tarihleri arasında ürününüzü almanız gerekmektedir. Tarih için fatura tarihi baz alınacaktır. Yine belirlenen tarihler arasında aldığınız faturanın renkli fotoğrafı ile birlikte www.samsung.com/tr adresinde bulunan formu doldurmanız gerekmektedir. Bu şartları sağlamanız durumunda kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

19 Ekim tarihinde başlayan bu kampanya 19 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında belirlenen ürünlerden birini almalı ve 22 Kasım 2015 tarihine kadar da internet sitesinde ki formu doldurarak kampanyaya başvuru yapmalıdır.

Kampanya Şartları Nelerdir?

Bu kampanyaiçin verilecek olan hediye ürünler arasında seçim yapma şansınız yoktur. Stokların durumuna göre ürün dağıtımı yapılacaktır. Renk seçebilme şansınız da olmayacaktır. Kampanya sadece 13.000 adet ürün ile sınırlı tutulmuştur. Bu sayı dolduğunda kampanya otomatik olarak duracaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.