Teknosa'dan Netbook Alın 75 Lirayı Kazanın | Kampanya Bulucu
Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Netbook Alın 75 Lirayı Kazanın

Teknosa satın alacağınız 750 lira ve üstü netbook alışverişleriniz için toplamda 75 lira hediye çekini Axses ile sizlere sunuyor. Kampanyada sadece netbooklar değil elbette daha birçok farklı ürün gruplarında kullanabileceğiniz ürünlerde dâhildir.

Özellikle son zamanlarda netbook kampanyasına ihtiyacınız varsa Teknosa adresinden Axess kredi kartınızı kullanarak 750 liralık alışveriş yapacak ve sizler bu alışveriş sonucunda 75 lira chip para kazanmış olacaksınız.

Teknosa Netbook kampanyalarında daha farklı birçok indirimlerde bulunmaktadır. Hem ayın indirimleri hem de günlük olarak yapılan indirimler sizlere daha karlı bir alışveriş imkanı sunmuş olacaktır. Alışverişe başlamak için hemen Teknosa sitesine giriniz ve kredi kartınız ile ister netbook kampanyasına ister diğer ürün kampanyalarına katılmış olun

Kampanya Detayları

Axess’e özel 750 TL üzeri işlemlere 75 TL chip-para kampanyası 5-6-7 Eylül 2014 tarihlerinde, www.teknosa.com’dan, Axess, Wings, Fish, Free, Neo,Bank O’Card Axess ve de sanal kart ile 750 TL üzeri tek ödeme ve vade farksız taksitli işlemlerde geçerli olup, bu kampanyadan kazanılacak puan tutarı en fazla 75 TL olacaktır.
Kazanılan chip-para aynı gün karta yansıyacaktır.
Chip-para kampanyasından her müşteri 1 kez faydalanabilir.
Kampanyadan kazanılan chip-para’lar kullanılmadığı takdirde 25 Eylül 2014 tarihinde geri alınacaktır . Kampanyaya Ticari kartlar dahil değildir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.