Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Maximum Kart’a Özel 50 TL Maxipuan!

Teknolojinin en önemli mağazalarından biri haline gelen Teknosa, yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerine cazip fırsatlar sunuyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile Maximum kredi kartı sahipleri yapmış oldukları alışverişten 50 TL Maxipuan kazanabilir.

Bu Kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında www.teknosa.com internet sitesinden tek seferde 500 TL veya üzeri bir alışveriş yapmış olduğunuzda 50 TL Maxipuan kazanıyorsunuz. Kampanya kapsamında yapacağınız alışverişin taksitli ya da peşin olmasının kampanya açısından hiçbir önemi yok.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya tüm bireysel Maximum kredi kartı sahiplerinin katılımına açıktır. Ayrıca MercedesCard ve Maximiles kredi kartları da bu kampanya kapsamındadır. Şirket kredi kartları, aidatsız kartlar, bankamatik kartları vs. bu kampanya kapsamının dışında tutulacaktır.

Kampanyaya Nasıl Faydalanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yapmadan önce kampanyaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra www.teknosa.com adresinden 500 TL ya da daha üzeri bir alışverişi sepete ekleyip ödemeyi gerçekleştirdiğinizde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Kampanyaya Kayıt Olmak İçin Ne Yapmalıyım?

Kampanyaya www.maximum.com.tr internet sitesinde bu kampanyanın ilan edildiği sayfada ki “katıl” butonuna tıklayarak, ya da banka sistemine kayıtlı cep telefonundan katılım mesajı göndererek kayıt olabilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA.COM yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapacağınız kredi kartının numarasının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye göndermeniz yeterli olacaktır.

Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

25 Eylül tarihinde başlayan bu kampanya tüm teknosa kampanyaları gibi kısa süreli olacak ve 30 Eylül 2015 tarihinde sona erecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında önce kayıt olarak, sonra da belirtilen alışverişi yaparak kampanyadan faydalanabilir kazanılan Maxipuanlar kampanya sona erdikten sonra ki 7 iş günü içerisinde kartınıza yansıyacaktır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.