Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Maximum kart ile Yapılan Alışverişlere 50 TL Maxipuan

Teknoloji alışverişi için oldukça önemli bir mağazalar zinciri olan Teknosa, kısa dönemli kampanyalarına devam ediyor. Şimdi Teknosa kampanyaları ile Teknosa’dan yaptığınız alışverişleri Maximum kart ile öderseniz 50 TL Maxipuan Kazanabilirsiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?

Bu Maximum kampanyaları ile kampanya tarihleri arasında Teknosa mağazalarından 500 TL ya da daha üzeri alışverişlerde 50 TL Maxipuan kazanabilirsiniz. Üstelik Maximum kredi kartının özellikleri içerisinde yer alan taksit özelliği de bir diğer avantajdır.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kredi kartı kampanyasından tüm bankalara ait Maximum kredi kartları, Maximiles kredi kartları ve Mercedes kredi kartları yararlanabilir. Bu kampanyadan yararlanabilmek için kampanya için gerekli alışverişi yapmadan önce SMS ile kayıt yaptırmak gerekiyor.

Kampanyaya Nasıl Kayıt Yaptırabilirim?

Kampanyaya kayıt için banka sistemine kayıtlı cep telefonundan kısa mesaj göndermek gerekir. Telefonunuzun mesaj bölümüne TEKNOSA yazıp, bir boşluk bırakıp, harcama yapılacak olan kredi kartının son 6 hanesini de ekleyerek 4402’ye gönderilmesi gerekiyor. Gelen onay mesajından sonra 500 Tl ya da daha üzeri bir alışveriş yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerlidir?

Bu kampanya diğer Teknosa kampanyaları gibi yine oldukça kısa süreli. Kampanya sadece 28,29 ve 30 Temmuz 2015 tarihlerinde yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için bu tarihlerde önce kampanyaya kayıt olmalı daha sonra da gerekli alışverişi yapmanız gerekir.

Kazandığım Maxipuanları Nasıl Alabilirim?

Kampanya tarihleri arasında gerekli şartları sağlayıp 50 TL Maxipuan kazandığınız zaman kampanya bitiminden itibaren 7 iş günü içerisinde Maxipuanlar harcama yaptığınız kredi kartının hesabına yansıyacaktır. Bu Maxipuanları 20 ağustos 2015 tarihine kadar kullanmanız gerekecektir. Kullanılmayan Maxipuanlar 21 ağustos tarihinde otomatik olarak silinecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.