Teknosa'dan Led ve Monitör TV'lere Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası | Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Led ve Monitör TV’lere Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’dan Led ve Monitör TV’lere Yüzde 10 Hediye Çeki Kampanyası

Teknosa’nın zaman zaman başlatmış olduğu hediye çeki kampanyaları bir kere daha başladı. şimdi de TV modelleri için başlayan bu kampanya yine kısa süreli olarak müşterilere avantaj sağlayacak. Bu Teknosa kampanyaları ile almış olduğunuz TV’nin %10’u kadar hediye çeki kazanabileceksiniz.

Bu kampanyanın Avantajı Nedir?


Bu kampanya ile kampanya tarihleri arasında Teknosa’dan LED ya da monitör TV alan herkes, almış olduğu ürünün değerinin %10’u kadar hediye çeki kazanabiliyor. Bu hediye çekini, de başka bir alışverişte indirim olarak kullanabiliyor.

Bu Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Bu kampanya 18 yaşını doldurmuş herkesin katılımına açıktır. www.teknosa.com adresinden yapacağınız LED ya da monitör TV alışverişlerinde geçerli olacaktır. Diğer Teknosa Mağazalarından yapılan alışverişler bu kampanya kapsamının dışındadır.

Bu Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Kampanyaya katılmak için herhangi bir kayıt işlemi yapmanıza ya da SMS göndermenize gerek yoktur. Kampanyaya katılmak için internet sitesinde belirlenen ürünleri satın almanız yeterli olacaktır. Alım işlemi tamamlandığında hediye çekinin kodu mail ya da SMS yolu ile size iletilecektir.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

3 Kasım tarihinde başlayan bu TV kampanyaları sadece 9 Kasım 2015 tarihine kadar devam edecek. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşteriler bu tarihler arasında alışverişi tamamlamalıdır. Kampanya tarihleri dışında yapılan harcamalarda kampanya şartları geçerli olmayacaktır.

Kazandığım Hediye Çeklerini Nasıl Kullanacağım?

Hediye çeklerini kazanmış olduğunuz tarihten itibaren 15 gün içerisinde kullanmanız gerekecektir. Hediye çekleri, çek tutarının en az 3 katı alışverişlerde kullanılabilecektir. Kazanmış olduğunuz hediye çeklerini tüm ürün kategorilerinde kullanabilirsiniz. Hediye çekleri yine sadece teknosa.com internet sitesinde geçerli olacaktır. Hediye çeklerini bölemez ve paraya çeviremezsiniz.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ