Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Karne Hediyesi: 200 TL

Teknosa, çocuklara alınan karne hediyelerine bir katkıda bulunmak maksadı ileri karne hediyesi için yapılan alışverişlerde 200 TL’ye kadar hediye çeki sunuyor. Bu hediye çeki ile daha sonra alacağınız ürünlerde 200 TL indirimden yararlanabileceksiniz.

Bu Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Teknosa kampanyaları ile şimdi Turuncu Kart aracılığı ile Teknosa mağazalarından ya da internet sitesinden 500 TL veya daha üzerinde bir harcama yapmış olduğunuzda 200 TL’lik hediye çeki size hediye ediliyor. Daha sonra size belirtilen tarih ve tutarlarda alınan alışverişlerde bu kampanyadan yararlanabilir ve hediye çekini kullanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Bu kampanyadan hem www.teknosa.com adresinen yapılan alışverişlerde, hem de diğer Teknosa mağazalarından yapılan alışverişlerde faydalanabilirsiniz. İnternet sitesinden harcama yaparak kazandığınız hediye çeklerini yine sadece internet sitesinde kullanabilirken, Teknosa mağazalarından harcama yaparak kazandığınız hediye çeklerini hem internet sitesinde, hem de mağazalarda kullanabilirsiniz.

Bu Kampanya Ne Zamana Kadar Devam Edecek?

Diğer Teknosa kampanyalarında olduğu gibi, bu kampanyada da süre oldukça kısıtlı. 12 Haziran tarihinde başlayan bu kampanya 15 Haziran 2015 tarihine kadar devam edecek. Bu tarihler arasında yapmış olduğunuz alışverişlerde kazandığınız hediye çeklerini sadece 16 ile 21 Haziran 2015 tarihleri arasında kullanabilirsiniz. Kullanılmayan hediye çekleri bir daha kullanılamayacaktır.

Hediye Çekini Nasıl Kullanabilirim?

Kazanmış olduğunuz hediye çekini en az 1399 TL’lik alışverişlerde kullanabilme şansınız bulunacak. Daha düşük alışverişlerde bu hediye çekini kullanamazsınız. Mağaza da kullanmak için hediye çekini kasaya vermeniz yeterli iken, internet sitesine kullanmak için ise ödeme aşamasında kampanya kupon kodu bölümüne hediye çekinin kodunu yazarak kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Bu Kampanyadan Kaç Defa Yararlanabilirim?

Kampanya tarihleri içerisinde bir kişi bu kampanyadan istediği kadar faydalanabilir. Ayrıca kampanya 60.000 hediye kuponu stoku ile sınırlı tutulmuştur. Stokların bitmesi halinde kampanya otomatik olarak sona erecektir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.