Kampanya Bulucu

Teknosa’dan Galaxy Note 5 Alana Sürpriz Hediye

Teknosa akıllı cep telefonu almak isteyen müşterilerine güzel bir kampanya düzenledi. Teknosa mağazalarından son zamanların en çok satılan telefonlarından biri olan Samsung Galaxy Note 5 ve S6 Edge alana kablosuz şarj standı hediye.

Kampanya Hangi Tarihler Arasında Geçerli Olacaktır?

Galaxy Note5 ve S6 edge+ alana Kablosuz Şarj Standı Hediye! kampanyası 19 Ekim-19 Kasım 2015 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanyanın son günü 19 Kasım Perşembe günü olarak ayarlanmıştır.

Kampanya İçin Satılacak Ürün Sayısı Ne Kadardır?

Kampanya stoklarla sınırlı olacaktır. Toplam da 13 000 adet olarak sınırlandırılmıştır. Kampanya tarihi bitmemiş olsa bile ürünler tükenince kampanya da sonlandırılacaktır.

Kampanya Başvurusu Nasıl Yapılacaktır?

Kampanyaya başvuru www.samsung.com/tr üzerindeki form doldurularak ve faturanın renkli fotoğrafı yüklenerek yapılmaktadır.

Hediye Teslimatı Ne Zaman Yapılacaktır?

Hediye teslimatı, başvurunun onaylanmasını takiben 6 hafta içinde tüketicinin belirttiği adrese kargo yoluyla yapılacaktır. Kargo takip numarası SMS ile bildirilecektir. Ürünlerde renk seçimi yapılmayacaktır. Ürünler stok durumuna göre dağıtılacaktır.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanya sadece nihai tüketiciler için geçerlidir, bayi ve satış personeli kampanyaya katılamaz. Kurumsal firma başvuruları kabul edilmeyecektir. Kampanyaya aynı kişi en fazla 1 kez katılabilir. Başvurular faturadaki isim üzerinden yapılacaktır. Kampanya başlangıç tarihinden önce aktive edilmiş ürünler kampanyadan faydalanamaz.

Kampanya hakkında sorularınız için 444 77 11 Samsung Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.